• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eylül Oto Kurtarma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Ozan Çetiner

Çekici yol yardım sektöründe çalışmakta olan Eylül Oto Kurtarma isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Olmadık zamanlarda arızalanabilen araçlarınız için çekici yol yardım hizmetimiz sizin için hazır. Telefon numaralarımızdan 7/24 bize ulaşabilir ve kaldığınız yoldan teslim noktasına aracınızı güvenle ulaştırabilirsiniz.

Afyonkarahisar yol yardım hizmetleriniz için Eylül Oto Yıkama ilk tercihiniz olmalıdır. İstediğiniz anda en kısa sürede bulunduğunuz noktaya ulaşır, sizi ve aracınızı teslim noktasına ulaştırırız. Bilindiği üzere uygun olmayan hava koşulları, yol yapıları nedeniyle araçlar sık sık yolda kalmaktadır. Kimi zaman bir köy yolunda, kimi zamanda sert geçen bir kış gününde yolda kalabilirsiniz. Aynı zamanda aracınızda yaşanabilecek beklemedik bir teknik sorunla karşılaşabilir, yolun ortasında çaresiz kalabilirsiniz. Bu gibi içinde olmak istemeyeceğiniz zor durumlarda 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Telefon numaralarımızdan 7/24 bize ulaşabilir ve oto kurtarıcı fiyatını öğrenebilir, Afyon Sandıklı’da bulunan çekicilerimizden de hızlı ve güvenilir hizmet sağlayabilirsiniz. Firma olarak en temel ilkemiz halkımıza ve çalışanlarımıza gerekli özeni göstererek kaliteli hizmet sunmaktır. Bu kapsamda düşünce yapımız her zaman bu yolda gerekli yatırımları kesintisiz olarak devam ettirme yolundadır. Müşteri memnuniyetinin bir firmanın geleceği ve prestiji için gerekli unsurlardan en önemlisi olduğuna inanıyoruz. Sizlere sadece müşteri gözüyle bakmıyor, değer veriyor ve elimizden gelen en kaliteli hizmeti sunmak için çok çalışıyoruz. Aynı zamanda uygun fiyat imkanımızla aracınızı kaldığı yerden kurtarıyor ve yol yardım hizmetlerinizi yerine getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR