• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fadime Yılmaz Sağlıklı Yaşam Koçu ( Forever ) ( İzmir Yaşam Koçu )

Adres :

Kozağaç Mah. 215 Sokak No: 23 İzmir » Buca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fadime Yılmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

fadime2161967@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 132 35 64

Merkezimiz; İzmir danışmanlık sektöründe siz değerli danışanlarımıza ürün danışmalığı hizmeti sunmaktadır. Faaliyet alanımız Forever Living ürünlerinin desteği ile sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmanıza, kilo almanıza ya da vermenize destek olmaktır. Bunun için kişiye özel uygulanan, dengeli takviyelerden oluşan beslenme programımız ile siz değerli müşterilerimize sağlıklı yaşam koçluğu yapmaktayız. Bilindiği üzere hepimizin yaşam şekli, beklentileri, ihtiyaçları ve tercihleri birbirimizden farklıdır. Bu farklılıkları göz önüne alarak deneyimlerimizi siz danışanlarımız ile paylaşmaktan guru duyuyoruz.

Danışman olarak amacım siz değerli danışanlarıma kilo aldıran ve sağlıklı yaşamdan uzaklaştıran beslenme alışkanlıklarından kurtararak doğal ve sağlıklı beslenmeyi bir yaşam tarzı haline getirmenizde yardımcı olmaktır. Bununla birlikte Aloe vera, Arı ürünleri ve Organik gıda takviyeleri yardımı ile bağışıklık sisteminizi güçlendirerek hastalıklara karşı korunmanıza destek vermektir.

Doğru beslenme vücudunuz için gerekli besin ögesi olan yağ, protein, karbonhidrat, vitamin ve mineralleri tam olarak aldığımız beslenme şeklidir. Bu beslenme şeklini Forever Living takviye ürünleri ile uyguladığınızda ideal kilonuza mümkün olan en kısa sürede ulaşmanız mümkündür.

Biz bir yaşam merkezi olarak kişilere özel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz Forever Living ürün danışmalığı hizmeti ile siz değerli danışanlarımızın daha sağlıklı, daha neşeli ve daha enerji dolu bir hayat sürmelerine eşlik etmekten gurur duyuyoruz. Deneyimlerimizi ve bilgilerimizi danışanlarımızla paylaşarak danışanlarımızın problemlerine birlikte çözüm yolları üretiyoruz. Siz değerli danışanlarımıza hizmet sunmak için çıktığımız bu yolda ahlaki ve etik ilkelerimizden asla ödün vermeden emin adımlar ile geleceğe doğru yürümekteyiz.

izmir merkez özel yaşam koçu,izmir merkez sağlıklı yaşam koçu,izmir merkez profesyonel yaşam koçu,izmir merkez sağlıklı beslenme danışmanı,izmir merkez sağlıklı kilo alma,izmir merkez sağlıklı kilo verme,izmir merkez sağlıklı yaşam sırları,izmir merkez forever yaşam danışmanı,izmir merkez forever ürünleri satışı,izmir merkez yeni nesil detox,izmir merkez forever ürün danışmanı,izmir merkez yaşam koçu,izmir merkez profesyonel yaşam koçu,izmir merkez uzman yaşam koçu,izmir özel yaşam koçu,izmir sağlıklı yaşam koçu,izmir profesyonel yaşam koçu,izmir sağlıklı beslenme danışmanı,izmir sağlıklı kilo alma,izmir sağlıklı kilo verme,izmir sağlıklı yaşam sırları,izmir forever yaşam danışmanı,izmir forever ürünleri satışı,izmir yeni nesil detox,izmir forever ürün danışmanı,izmir yaşam koçu,izmir profesyonel yaşam koçu,izmir uzman yaşam koçu,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR