• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Fatih Oto Elektrik

firma adresi

Adres :

* Aksaray » Ortaköy
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Ülger
firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (545) 698 23 45

  • firma instagram

Oto elektrik sorunlarının çözümü ve tamiri alanlarında faaliyet göstermekte olan firmamız Fatih Oto Elektrik, birmilyonnokta.com sitesinin önemli bir üyesidir. Firmamızın temel prensibi, müşteri memnuniyetine değer vererek bu doğrultuda en üst seviye ürün ve hizmetleri sizlere sunmaktır. Siz değerli müşterilerimiz için devamlı çalışıyor ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Yenilikçi bir yaklaşım ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Aksaray oto elektrik sektöründe hizmet veren firmamız, geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile ön plana çıkmaktadır. Sizlere sunduğumuz bu ürün ve hizmetlerden bazıları şunlardır; buji değişimi, oto sigorta değişimi, oto far ampul değişimi, gösterge kontrolü, kalorifer petek temizliği, oto arıza tespit hizmeti, klima gaz dolumu, dinamo tamiri hizmeti, akü değişimi, akü satışı, oto tesisat işlemleri, motor arıza tespiti gibi birçok ürün ve hizmetimiz bulunmaktadır. Bu ürün ve hizmetlerimizden yararlanmak için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firmamız, uygun bir fiyat politikası belirlemiştir. Bu doğrultuda en kaliteli hizmetlerimizi bütçe dostu bir fiyat ile temin etmiş olacaksınız. Çalışanlarımız alanında deneyim sahibi ve profesyonel personellerden oluşmaktadır. İçiniz rahat bir şekilde aracınızı bizlere emanet edebilirsiniz. En kısa zamanda aracınızı tamir edecek ve sizlere teslim edeceğiz. Aracınız eskisinden daha sağlam olacak.

Bizimle iletişime geçmek için bizleri arayabilir ya da tamir merkezimize uğrayabilirsiniz. İstek ve ihtiyaçlarınıza göre en uygun ürün ve hizmetlerimizi sizlere sunacağız. Sizleri de firmamıza bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar