• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fatma Ananın Yeri Köy Kahvaltısı Kır Bahçesi

Adres :

Doruklu Mahallesi Toroslar Mersin Mersin » Toroslar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Faruk Baysal - Fatma Baysal

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (539) 511 39 95

Whatsapp 2:

0 (539) 433 17 45

Whatsapp 3:

0 (539) 511 39 95

Whatsapp 4:

0 (539) 433 17 45

Fatma Ananın Yeri ;

Köy kahvaltısı, kır bahçesi, piknik yeri ve doğal aile kahvaltı alanları olarak Mersin Toroslar da 7/24 saat hizmet vermekteyiz.

Faaliyetlerimize kurulduğumuz günden beri müşteri memnuniyeti konusunda sürekli olarak ilerleme sağlamakta ve kendimizi bu amaç ile motive etmekteyiz. Firmamız tüm çalışanları ile birlikte en iyi ürün ve sorunsuz hizmet anlayışı çerçevesinde işlemlerimizi yürütmekteyiz. İnternet sitemiz üzerinden bizimle ilgili olarak bilgi alabilir, hizmetlerimize göz gezdirebilir ve bize ulaşabilirsiniz.
Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.
Ülkemizde faaliyet göstermiş olduğumuz kahvaltı sektöründeki kalite standartlarını adeta yeniden oluşturmuş durumdayız.Birçok firma bizim belirlemiş olduğumuz kalite standartlarına ulaşmak için çaba gösterirken firmamız şimdiden gelecek günler adına yenilikler tasarlamakta ve farklılıklar planlamaktadır.Bu noktada gıpta edilen pek çok uygulama ve hizmetin standart hale getirilmiş olduğu kurum bünyesinde yer alması gurur vericidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR