• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fatoş Güzellik Merkezi ( Çankaya Lazer Epilasyon Hizmeti )

Adres :

Huzur Mah. Cevizlidere Caddesi No : 101/c Balgat Ankara ( Musa Erdem Anadolu Lisesi Karşısındayız ) Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatoş Demirdağ

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 956 80 03

Modern ve yenilikçi anlayışımız ile Ankara güzellik merkezi sektöründe siz değerli müşterilerimize kapılarını açan salonumuz; her biri kendi alanında uzman estetisyen kadrosu ile profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Yaş almakla birlikte olumsuz hava koşulları, sigara, stres ve yanlış beslenme cildimizi olumsuz bir şekilde etkiler. Olduğundan daha yaşlı görünmesinde sebep olur. Dolayısıyla başta cildimiz olmak üzere tüm vücudumuz belirli aralıklar ile bakıma ihtiyaç duyar. Merkezimizin amacı siz değerli müşterilerimize cilt bakımından vücut bakımına kadar her konuda mükemmel bir hizmet vermektir.

Güzellik merkezimizde yılların kazandırdığı bilgi, birikim ve deneyimlerimiz ile cilt bakım hizmetlerinden kırışıklık giderme uygulamalarına; lazer epilasyon uygulamasından kalıcı makyaj işlemlerine kadar oldukça geniş bir hizmet yelpazesinde faaliyet göstermekteyiz. Merkezimizde kullandığımız tüm cihaz ve ekipmanlar ileri teknoloji ürünüdür. Dolayısıyla modern çağın en etkin yöntem ve uygulamalarını yakından takip ederek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Güzellik merkezi olarak gerek estetisyen kadromuz gerek konumumuz gerekse bugüne kadar yaptığımız başarılı uygulamalar ile adımızdan övgü ile bahsettirdik. Kendini önemseyen ve kişisel bakımına özen gösteren tüm bayanlarımıza nezih ve konforlu ortamımızda hizmet verdik. Yenilik, gelişim, teknolojiyi takip, koşulsuz müşteri memnuniyeti, adil yaklaşım ve kaliteli hizmet anlayışı güzellik merkezimizin temel çalışma ilkeleridir. Bu ilkelerimiz doğrultusunda hem siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak hem de çalışanlarımızın mesleki açıdan ilerlemelerine olanak sağlamak başlıca amacımızdır.

ankara çankaya cilt bakım merkezi,ankara çankaya cilt bakım salonu,ankara çankaya cilt leke tedavisi,ankara çankaya cilt bakım hizmeti,ankara çankaya microblading kaş tasarım hizmeti,ankara çankaya microblading kaş tasarımı,ankara çankaya microblading kıl tekniği,ankara çankaya buz lazer epilasyon merkezi,ankara çankaya bayan lazer epilasyon işlemleri,ankara çankaya bay bayan lazer epilasyon merkezi,ankara çankaya en yakın lazer epilasyon merkezi,ankara çankaya lazer epilasyon hizmeti,çankaya cilt bakım merkezi,çankaya cilt bakım salonu,çankaya cilt leke
tedavisi,çankaya cilt bakım hizmeti,çankaya microblading kaş tasarım hizmeti,çankaya microblading kaş
tasarımı,çankaya microblading kıl tekniği,çankaya buz lazer epilasyon merkezi,çankaya bayan lazer epilasyon işlemleri,çankaya bay bayan lazer epilasyon merkezi,çankaya en yakın lazer epilasyon merkezi,çankaya lazer epilasyon hizmeti,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR