• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Fer Döküm

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ziya Yılmaz

  • firma fb
  • firma instagram

Demir, dünyanın en önemli metallerinden biri olarak yapılarda, açık alanlarda, mobilya veya sanat gibi her alanda kullanılan malzemelerden birini oluşturmaktadır. Demirin doğru ve özel bir şekilde kullanılabilmesi için geliştirilmiş yöntemlerden birisi de döküm demir kullanımıdır. Döküm demir yöntemi, demiri çok daha sağlıklı, estetik ve güçlü bir hale getirir. Bu yapı ferforje, mobilya ve şehir dekorasyonu gibi her noktada kullanılabilir. Örneğin, İstanbul Başakşehir ilçesinde birçok farklı noktada döküm demir işlemleri sağlanması için Fer Döküm firması olarak hizmet veriyoruz.

Fer Döküm firması olarak çok profesyonel bir işçilik ve kaliteli malzemeyle İstanbul ferforje ve metal dekorasyon sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Firmamız sayesinde elde edilen ürünler ile balkon korkuluğu, bahçe korkuluğu, ferforje demirler, masa, sehpa, mobilya ayakları, şehir ışıklandırma dekorları, posta kutusu, park bankı, aydınlatma sistemleri ve çeşme gibi birçok sistem elde edilmektedir.

Firma olarak kullandığımız malzeme kalitesi sayesinde yapılan her üretimde yıllara meydan okuyacak bir sağlamlık elde ediyoruz. Bu sayede hem kişisel müşterilerimiz hem de kurumsal hizmet almak isteyen müşterilerimiz avantajlar elde etmektedir.

Sanatsal bir işçilik ve özenli üretim sayesinde döküm demir ürünleri, kullanıldıkları her alanda estetik oluşturur. Bu nedenle tasarım konusunda da isteklerinize bağlı bir şekilde hizmet veren firmamız, fiyat konusunda da her zaman uygun rakamlara özen göstermektedir. Bu sayede İstanbul'un birçok noktasında firmamız hizmetleriyle kalite ve iyi bir görsellik elde edilmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR