• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Filtek Su Arıtma Pendik

Adres :

Çınardere Mahallesi Gönenli Mehmet Efendi Caddesi E : 5 Yakacık Yan Yolu No : 83 İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Göksel Koç

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 353 36 36

İstanbul ili Pendik ilçesinde hizmet veren Filtek Su Arıtma Pendik isimli işletmemiz siz müşterilerine çok önemli bir konumda yer alan hizmet sunmaktadır. Sunduğumuz hizmet sayesinde arıtılmış temiz su tüketimine sahip olacaksınız ve aynı zamanda hazır su masraflarından kurtulmuş olacaksınız. Günümüzün en büyük sorunları arasında şebeke sularının tüketilebilir olmaması gelmektedir. Bu sebepten dolayı şebeke sularını filtreden geçirerek en taze ve temiz halleriyle tüketmenizi sağlayacak bir hizmet sunmaktayız. Evlerinize kurduğumuz su arıtma sistemleri sayesinde çocuklarınıza, ailenize ve sevdiklerinize tamamen sağlıklı ve temiz bir su tükettirmeniz sağlanacaktır. İşletme olarak bu önemli hizmet karşısında her zaman piyasa şartlarının altında olacak şekilde uygun fiyatları sizlere sunmakta ve bu fiyatlar sayesinde memnuniyetlerinizin kazanılmasını hedeflemekteyiz.

İşletme olarak evlerinize kurduğumuz sistemlerin düzenli olarak bakımlarını da yapmakta ve filtrelerini değiştirmekteyiz. Filtreleri değişen sistemler çok daha temiz bir şekilde sizlere sularınızı sunmaktadır. Adreslerinize sunduğumuz su arıtma sistemleri özel teknolojik yapıları sayesinde minimum elektrik tüketimi sağlamakta ve faturalarınızın kabarmasını önlemektedir. Bizden alacağınız hizmetten memnun kalacağınıza ve asla pişman olmayacağınıza garanti vermekteyiz. İşletme olarak belirli dönemlerde sunulan hizmet özelinde kampanyalar düzenlemekte ve çok daha uygun fiyatlara hizmet almanız sağlanmaktadır.

Sizlerin de bu şekilde kaliteli ve sağlıklı bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer İstanbul su arıtma sektöründe hizmet veren işletmemiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR