• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fırat Elektrik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fırat Araz

Adana elektronik sektöründe destek alacağınız firmayı doğru tercih etmeniz gerekiyor. Elektrikle ilgili alacağınız en ufak bir hizmet dahi mutlaka kalite standartları içerisinde gerçekleşmeli. Eğer aldığınız hizmet hatalı veya eksik olursa ilerleyen zamanlarda ciddi kayıplar yaşayabilir, maddi ve manevi zarara uğrayabilirsiniz. Herhangi bir zararın söz konusu olmaması adına işinde bilgi ve birikim sahibi, alanında uzman ekipten yardım almalısınız. Fırat Elektrik ailesi olarak alanında uzman kadromuzla Yüreğir halkı için hizmet vermekteyiz. Tam donanımlı firmamızda ekibimizle birlikte müşteri odaklı hareket ediyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunarken %100 müşteri memnuniyetini sağlamaya özen gösteriyoruz.

Elektrik alanında yapılan her çalışma için mutlaka bilgi ve birikim sahibi olmak gerekir. Gerekli önlemler alınmalı, çalışmalar eksiksiz bir şekilde yapılmalıdır. Firma olarak her zaman uyum içerisinde, plan ve program doğrultusunda çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda iş dağılımı yaparak aynı süre içerisinde farklı müşterilerimiz için çalışmalar gerçekleştirebiliyoruz. Elektrik tesisatı için plan ve proje oluşturma, tesisat kurulumu, tamir, bakım ve onarım çalışmaları yapıyoruz.

Firma olarak birçok firmaya göre daha uygun fiyat aralığında hizmet veriyoruz. Yüksek kaliteye sahip malzemeler kullanıyor, ihtiyaç doğrultusunda malzeme satışı yapıyoruz. Biz, birçok rakip firmaya göre profesyonel çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sizler de ev ve iş yerleriniz için ihtiyacınız olan elektrik çalışmalarında firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR