• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Fırınlı Şahane Aile Et Balık Lokantası

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Aydın Açıkgözoğlu

  • firma fb

Sizlere en lezzetli kebap çeşitleri, ızgara çeşitleri ve lahmacun ile balık çeşitleriniz sunduğumuz restoranımızda oldukça geniş seçeneklerle serpme kahvaltı servisini de başarılı şekilde yapmaktayız. Yemek konusunda oldukça geniş bir alanda sizlere hizmet sunan restoranımız deneyimli ve hünerli ustaları ile balık ve et ile tavuk çeşitlerinde şiş ve ızgara ile kebap türlerini en güzel şekilde hazırlamaktadır.

Ülkemizde çok sevilen kebap çeşitlerini en güzel şekilde hazırlayan işletmemiz sizlere bu güzel lezzetleri geniş ve konforunuza en uygun şekilde düzenlenmiş restoranımızda sunmaktadır. Alanında uzman olan servis çalışanlarımız ile sizlere oldukça başarılı bir şekilde serpme kahvaltı çeşitlerimiz de sunmaktayız.

Şanlıurfa restoran olarak kebap çeşitleri, ızgara çeşitleri ve balık çeşitlerinde en güzel lezzetleri sunarak geniş menülerimiz ile sizlere başarılı bir şekilde hizmet sunmaktayız. Alanında uzman olan deneyimli ustalarımız ve mutfak çalışanlarımız sizlere en güzel lezzetleri büyük bir istekle hazırlamakta ve sunmaktadır. İşinden keyif alarak çalışan kişilerin hazırladığı eşsiz lezzetleri restoranımızda tadabilirsiniz.

En güzel kahvaltı seçeneklerini bulacağınız restoranımızda serpme kahvaltılarda doğal köy ürünleri sizlere sunulmaktadır. En lezzetli kahvaltıyı restoranımızda yapabilir ve et yemekleri ile balık çeşitlerinin en güzellerini yine restoranımızda tadabilirsiniz. Her zaman sizlere en başarılı ve kaliteli hizmetleri sunan işletmemiz en lezzetli yemekleri hazırlayarak harika sunumlar ile sizlerin beğenisine sunmaktadır. Sizlerin memnuniyetini kazanmak için her zaman çalışmalarımızı geliştirerek sizlere sunmaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR