• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Fitjoy Spa& Fitness

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

-

  • firma instagram

Hatay spor sektöründe, gelişmiş ve profesyonel spor salonu hizmetimizle sizlerleyiz. Profesyonel ekibimizle müşterilerimize istedikleri hizmeti en doğru ve güvenilir şekilde vermek için gece gündüz çalışmalarımıza dur demeden devam ediyoruz. Müşteri odaklı çalışmalar doğrultusunda, müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en uygun çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Sektörde hizmet vermeye başladığımız günden bu yana kalitemizi ispatlamış olduk ve bugün güvenle tercih ediliyoruz. Bu başarı ekibimizle birlikte değerli spor severlere de aittir.

Spor salonundan çok daha fazlası... SPA, fitness, masaj, hamam, sauna, yüzme, havuz, zumba, pilates ve crunch hizmetlerimizle salonumuzda sizlere en kaliteli hizmetlerimizi veriyoruz. Masaj çeşitlerimiz arasında klasik masaj, aroma terapi, lokal medikal, full medikal, spor masaj, lenf masaj, lenf medikal ve dört el masaj bulunmaktadır. Yaz aylarında öğrenciler ve çocuklar için çeşitli spor etkinlikleri ve eğitici oyunlar vererek küçükten büyüğe her yaş grubuna hizmet vermekteyiz. Tüm bu çalışmalarımızı profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz ve böylece şehrimizin spor alanında lider ismi olmayı başarıyoruz. Tüm çalışmalarımızı uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Böylelikle sizlere dinlenmiş, sağlıklı ve enerjik bir beden bırakıyoruz. Ayrıca bedeninizle beraber ruhunuzu da dinlendiriyorsunuz.

Sağlıklı bir vücuda sahip olmak, fit bir görünüm kazanmak ya da fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız sizlere uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz. Tüm çalışmalarımızı planlarla ve programlarla gerçekleştirerek, düzen içerisinde ilerliyoruz. Her zaman güvenilir ve en iyi hizmetler için buradayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR