• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Esma Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kağan Köker

Dil ve konuşma terapisi, down sendromu eğitimi, disleksi tedavisi, otizme yönelik eğitim uygulamaları gibi danışanlarımızın ihtiyacı olan konularda kusursuz hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Firmamız müşterilerine sunduğu hizmetlerinde kaliteli bir başarının yakalanması için elinden geleni yapmaya çalışmaktadır. Sizler için geliştirdiğimiz hizmetlerimizle sürekli olarak en kalitelinin peşinde olmaya özen göstermekteyiz. Müşterilerimizin beklentilerinin de üzerinde üstün başarı eğimleri ile profesyonel bir hizmet sunabilmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Antalya eğitim sektöründe başarının doğru bir adresi olarak ortaya çıkmak için tüm imkanlarımızı seferber etmekteyiz. Geleneksel değerlerimizden vazgeçmeden yenilikçi ilkelerimizle müşterilerimize kaliteli ve doğru hizmeti ulaştırmaya gayret etmekteyiz. Geleceğe daha sağlam adımlarla basabilmeniz ve bakabilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Sizler için sunduğumuz özel danışmanlık dersleri ile mümkün olduğu kadar danışanlarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çocukların özellikle de engelli çocuklarımızın ilgiye ve gerçek bir sevgiye daha çok ihtiyacı olduğunun bilincinde olan firmamız sizler için eğitimli ve güler yüzlü personeli ile çalışmaktadır. Çalışmalarımıza son derece titizlik gösteriyor ve sizleri ihtiyacınız olan ilgi ve destekten mahrum bırakmıyoruz.

Her geçen gün yeni bir buluşun ortaya koyulduğu günümüz dünyasında sizlere en kaliteli hizmeti ulaştırmak bizler için zor olmamaktadır. Ancak bütün çalışmalarımızda danışanlarımızdan aldığımız geri dönütlerin önemli bir yeri bulunmaktadır. Sizler için en doğru hizmeti sunabilmek adına elimizden gelen her fedakarlığı yapmak firmamız için bir ilke halini almış bulunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler