• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fizyoatlantis Fizyoterapi Hizmetleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fzt. Ezgi Buz

Sağlık, kaliteli bir yaşamın temelini oluşturur. Her ne kadar sağlıklı iken bunun farkına pek fazla varamasak da en küçük bir rahatsızlığımız olduğunda sağlığın değerini daha iyi kavrıyoruz. Fakat sağlık gibi hastalık da insan hayatının bir gerçeği. İnsan vücudu çeşitli maddelerden, parçalardan oluşuyor ve bunlar zaman içinde ya da ani bir hareketle, bir yan etki ile işlevlerinin dışına çıkabiliyorlar. Bu durumda sağlık merkezlerinden hizmet alarak üstesinden gelmemiz en doğal olanı. Bu alanda pek çok uzmanlık alanı ovardır ve fizik tedavi bunlardan birisidir. Eklem, sinir sistemlerine dair sorunların çoğu, fizik tedavi kapsamına girdiği için bu alanda ayrı bir uzmanlık gerekmekte, ayrı bölümleri bulunmaktadır. Çanakkale merkezde faaliyet gösteren Fizyoatlantis Fizyoterapi Hizmetleri merkezimizde bizler uzmanlığımızı, bilgi ve birikimimizi siz değerli hastalarımızla buluşturuyoruz.

Çanakkale medikal ve tıbbi cihaz sektörünün öncü merkezlerinden birisi olarak bizler önce sağlık diyor, siz değerli hastalarımızın mevcut rahatsızlıklarınızdan kurtulmanız ve gelecekte benzer sorunlar yaşamamanız adına çözümler geliştiriyoruz. Alanımızda ortaya çıkan bütün yenilikleri, akademik çalışmaları yakından takip ediyor, en modern tedavi yöntemleri eşliğinde sorunlarınıza çare olmaya çalışıyoruz.

Fizyoatlantis Fizyoterapi Hizmetleri merkezimizde alanında eğitimlerini tamamlamış, tecrübeli, deneyim sahibi, işini severek yapan bir ekiple çalışıyoruz. Güler yüzlü, profesyonel ekibimizle kişiye özel tedavi seansları düzenliyor, gerekirse evde fizik tedavi desteği sağlıyor, vücut fonksiyonlarınızı ideal seviyeye çıkarmaya çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR