• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Fizyobalance Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Merkezi

firma adresi

Adres :

Osmanpaşa Caddesi Köşklü Çiftlik Kıbrıs » Lefkoşa
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fizyoterapist Gülcan Güler
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (533) 836 70 22

  • firma instagram

En iyi fizyoterapi hizmetlerini sunmak için hizmet vermekte olan firmamız Fizyobalance Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Merkezi, birmilyonnokta ailesinin değerli bir üyesidir. Yılların vermiş olduğu tecrübemiz ile sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Her yaştan ve her türlü sağlık sorunundan muzdarip olan her bireye, kişiye özel tedavi programları ile en yüksek standartlarda fizyoterapi hizmeti sunmayı ilke edindik. Gelişime açık ve yenilikçi çözümlerimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Kıbrıs fizyoterapi sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız, geniş hizmet yelpazesine sahiptir. Sizlere sunduğumuz önemli hizmetlerden bazıları şunlardır; bel ağrısı için tedavi, fizik tedavi hizmeti, boyun ağrısı tedavileri, grup pilates hizmeti, mat pilates hizmeti, manuel terapi, graston tekniği, hamile pilatesi, kupa tedavisi, evde fizik tedavi hizmeti gibi birçok hizmeti sizlere sunuyoruz. Dilediğiniz zaman hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ekibimiz, alanında uzman ve deneyimli fizyoterapistlerden oluşmaktadır. Hastalarımızın sağlık durumlarını ve özel ihtiyaçlarını detaylı bir şekilde değerlendirerek, her hastaya özel tedavi programları hazırlıyoruz. Tedavilerimizde son teknoloji ürün ve ekipmanları kullanıyoruz. Bu sayede, hastalarımızı daha etkili ve hızlı bir tedavi sunuyoruz. Hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, hastalarımızla sürekli iletişim halinde olmaktayız. Tedavinin her aşamasında hastalarımıza bilgi vermekteyiz.

Fizik tedavi merkezimiz ile iletişime geçmek oldukça kolaydır. Detaylı bilgi almak için ve randevu almak için hemen bizi arayabilir ya da merkezimize uğrayabilirsiniz. Sizleri de en iyi fizik tedavi hizmetleri için firmamıza bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR