• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Fizyolife Afyon

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Buse Kutluk

  • firma instagram

Birmilyonnokta.com üyesi olan Fizyolife Afyon, Afyonkarahisar sağlık sektöründe hizmet veriyor. Sağlık alanında son yıllarda birçok yenilik yapıldı. Bizler de bu yenilikleri yakından takip ediyor, değerli hastalarımıza daha sağlıklı bir yaşam sunuyoruz. Merkezde bulunan sağlık merkezimizde tecrübeli ekibimizle hizmet veriyoruz. Yaşadığınız sağlık problemi için ekibimizle iletişime geçebilir, ekibimizden destek alabilirsiniz.

Çocuklarda, gençlerde ve yaşlılarda çeşitli eklem, kas ve kemik rahatsızlıkları görülüyor. Bu rahatsızlıklar kişinin yaşam kalitesini etkiliyor. Kişiler yaşadığı ağrılar nedeniyle rahat hareket edemiyor, uyuyamıyor, oturup kalkamıyor. Yaşanılan sağlık problemlerine çözüm arayanlar fizyoterapi desteği alabilir. Fizik tedavi sayesinde kişilerin yaşam kalitesi arttırılır. Tecrübe sahibi ekibimiz bu doğrultuda gerekli tüm çalışmaları yapmaktadır. Ekibimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Çevrenize baktığınız zaman çok sayıda fizik tedavi hastasıyla karşılaşabilirsiniz. Fizik tedavi hastaları haftanın belirli günlerinde uzman kontrolünde tedavi olur. Hastalar çeşitli egzersizler yaparak eklem, kas ve kemikleri çalıştırır. Bu egzersizler uzman tarafından hastaya uygun olarak belirlenir. Bizler fizik tedavi sürecini başlatmadan önce hastayı muayene ediyoruz. İhtiyaç duyulan tedavi sürecini belirliyoruz. Bu sayede hastaya uygun tedaviyi yapıyor, etkili sonuç alıyoruz. Tecrübe sahibi ekibimizle hem sağlık merkezimizde hem de evde tedavi uyguluyoruz. Sağlık merkezimize gelemeyen hastalar için evde tedavi hizmeti veriyoruz. Belirli günlerde hastayı ziyaret ediyor, ekipmanlarla tedavi uyguluyoruz. Sizler de profesyonel ekibimizle iletişime geçebilir, sağlığınızı korumak için ekibimizden destek alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR