• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Flamingo Kuaför

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Muhammet Awata- Abdullah Dalil

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Erkeklere özel kişisel bakım uygulamalarının yapıldığı bir Bursa kuaför salonu olarak kaliteli hizmet odağında kendimizi sürekli yenileyerek hizmet veriyor ve müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Kuaförlüğü bir iş değil sanat olarak icra ettiğimiz salonumuzda profesyonel olarak vermiş olduğumuz hizmetler arasında saç kesimi ve sakal tıraşının yanı sıra stil danışmanlığı ve cilt bakımı uygulamaları da yer alıyor.

Erkekler için günlük kullanıma yönelik sakal tıraşı ve saç kesimi ile birlikte özel günlerinizde kendinize olan güveninizi artıracak ve sizi davetlilerden daha farklı ve özel gösterecek damat tıraşı ile de hizmet veriyoruz. Saçında hayal ettiği değişim için kesimi yeterli bulmayan ve farklı deneyimler yaşamaktan çekinmeyen erkekler için saç boyama işlemi yapıyoruz. Her yaştan erkeğin bakım uygulamaları için başvurabildiği salonumuzda çocuklarınızın tıraşını da keyif alacakları bir zaman dilimine dönüştürerek gerçekleştiriyoruz.

Salonumuzda vermiş olduğumuz hizmetler yalnızca saç ve sakallara yönelik uygulamalarla sınırlı olmayıp kişisel bakım çerçevesinde cilt bakımı ve lazer uygulamalarını da kapsıyor. Profesyonel bir şekilde sağladığımız cilt bakım uygulaması daha sağlıklı ve temiz bir cilde sahip olmak, cildin ihtiyacı olan bakımı sağlayarak yaşlanmasını geciktirmek gibi pek çok avantajı içerisinde barındırıyor. Lazer uygulaması ile de vücudun belirli bölgelerinde çıkan ve varlığı hem bireyin kendisi hem de çevresindekiler için rahatsız edici olabilen kıllara son veriyor ve cildinizi özlediğiniz pürüzsüz görünüme kavuşturuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR