• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

La'dora Beauty

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tuba Ünal

  • firma fb
  • firma instagram

Kaslarımız ve birçok organımızı olumsuz etkileyerek yaşam kalitemizi düşüren, stres, yoğun çalışma temposu, gün içerisindeki koşuşturmacalar ve daha birçok faktörlerden arınmak için uzman kişilerce doğru şekilde yapılan bir masaj çok önemlidir. Masajın işini bilen eğitimli kişilerce yapılmasının yanı sıra, sağlık açısından gerekli hijyen koşullarının sağlandığı güvenilir ortamlarda yapılması çok önemlidir. Nitekim gerekli şartları sağlamamış kişi ve yerlerde yapılan uygulamalar çok ciddi sağlık sorunlarına sebep olabilmektedir. Bursa Güzellik Merkezi sektöründe insanların bu ihtiyacına en iyi ve en kaliteli şekilde cevap verecek uzman personele ve teknik ekipmana sahibiz. Sizlere daha rahat ve modern bir ortamda hizmet sunabilmek için son teknoloji ekipmanlar ve uygun fiziki şartları da sağlamış bulunmaktayız.

La’dora Beauty olarak fiziksel ve ruhsal yorgunluklarınızın neden olduğu olumsuzluklardan kurtulmak için sağladığımız masaj, cilt bakımı, hydrafacial cilt bakımı gibi hizmetlerle sizlerin yanındayız. Bu alanda daha önce edindiğimiz tecrübeler ve sektörün yaşadığı değişim ve gelişimleri yaptığımız hizmetlere entegre ederek fark yaratan bir marka olmaya çalışmaktayız. Bu amaca emin adımlarla ilerlerken kalite, hijyen, güven ve uygun fiyat avantajlarını bir arada sunmaya özen göstermekteyiz.

Merkezimizde güzel yüzlü ve memnuniyet odaklı bir hizmetle karşılaşacağınızın garantisini veriyoruz. Sektörün en bilindik ve kaliteli kozmetik ürünleri ile çalıştığımızdan, içiniz rahat bir şekilde rahatlamanın ve göz alıcı güzelliğinizin keyfini süreceksiniz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR