• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Foça Kuzey Elektrik

firma adresi

Adres :

- İzmir » Foça
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Aras Güvercin
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (553) 411 70 79
firma wp

Whatsapp 2:

0 (553) 859 76 11

  • firma instagram

Elektrikle alakalı tüm ihtiyaçlarınıza yenilikçi çözüm getirerek sizlere kolaylık getiren Foça Kuzey Elektrik birmilyonnokta.com sitesi üyelerinden sadece birisidir. Alo elektrik hizmetimizle bizlere ihtiyacınız olduğu an ulaşabilirsiniz. Firmamızı aradığınız an kısa sürede sizlere ulaşarak sorunlarınıza çözüm bulacağız.

İzmir hizmet alanında geniş müşteri kitlesine hizmet vererek aradığınız kaliteli hizmeti alacaksınız. Çalışan arkadaşlarımız bu alanda uzmanlaşmış ve bilgi sahibi kişilerden oluşmaktadır. İçtenlikle sizlere yardımcı olarak güvenilir hizmette tek adres olmak için çalışıyoruz. İnşaat faaliyetlerinizin tüm elektrik tesisat işlemleri sorunsuzca yapılacaktır. Kısa sürede elektrik tesisat döşemeleri yapılarak sizlere bitmiş şekilde teslim edilecektir. Temiz çalışmaya dikkat ederek sizlere fazladan iş çıkarıp yormamaya çalışıyoruz.

Evlerinizde, iş yerlerinizde antenlerinizin kurulumu yapılarak kullanıma hazır hale getirilecektir. Aydınlatma sistemleriniz büyük bir hassasiyetle kaliteli malzemelerle yapılacağı için uzun süre kullanacaksınız. Güvenlik kamera sistemlerinizin kurulumunu kısa sürede yaparak sizlere güvenli ortamlar oluşturuyoruz. Elektrik hizmetine ihtiyacınız olduğu her durumlarda bizlere ulaşabilirsiniz. Elektrik arıza durumlarında sorun kısa sürede tespit edilerek tekrar kullanıma hazır hale getirilecektir. Bakım, onarım ve tadilat işlemleriniz kısa sürede yapılarak sizlere sağlam bir şekilde teslim edilecektir.

Elektrik döşemeden bakım ve tadilata kadar tüm hizmetleriniz kaliteli malzemelerle yapılmaktadır. Uzun süre kullanım garantisi vererek sizlere maddi olarak da destek vermek istiyoruz. Kaliteli hizmetimizle bu alanda örnek firma olarak ilerleyerek bölgede rakipsiz firma olmak için daha da çok çalışacağız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR