• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Frenci Fırat Usta

Adres :

88.oto Sanayi Sitesi İvedik 2. Bölges 2281 Cadde No: 10 Yenimahalle Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fırat Tekin

E-Posta Adresi :

efsanee06_71_@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 664 32 25

Whatsapp 2:

0 (553) 664 32 25

Frenci Fırat Usta

Frenci, fren tamiri, balata, fren merkez tamirleri, fren testi, araç üstü disk tornası, disk ve kapana tornası, ana merkez tamiri, vakum tamiri, vestanoz, westinghouse fren tamiri, muayene öncesi bakım ve araç bakım merkezi olarak Ankara Yenimalle de hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin eksiksiz bir şekilde ihtiyaçlarının karşılanması neticesinde de müşterilerimizin firmamız için sahip olduğu güven duygusunda büyük ölçüde bir artış yaşanmakta ve sürekli olarak hizmetlerimiz için firmamızı tercih etmeye devam etmeleri sağlanabilmektedir. Bu sayede firmamızı sürekli olarak her geçen sene büyük işler yapmakta olan ve daha da büyüyen bir firma konumuna getirebilmekteyiz. Siz de hizmetlerinizin tam manası ile karşılanabilmesi ve ihtiyaçlarınızın eksiksiz bir şekilde muhatap bularak giderilebilmesi için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Değerlerimiz arasında, müşteri odaklı çalışma ilkesi, çevre dostu, insan dostu ve topluma olan sevgimiz ile birlikte güvenli markalar arasında en zirvede yer alma isteğini, sıkça dile getirmekteyiz.
Çalışma alanlarımızda en kaliteli ve en pratik çözümleri sunmak ve müşterilerimize karşı saygı ve hoşgörülü olmayı ilke edinmekteyiz. Lider ve güvenli marka olmak için en doğru bilgiler ışığında hizmet vermekte ve müşteri, aynı zamanda da sektördeki diğer firmaların bizler ile iyi ilişkiler kurmasına da özen göstermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR