• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fsm Ayak Bakım Merkezi

Adres :

İhsaniye Mahallesi Fsm Bulvarı 1453 Rıdvanoğlu İş Plaza A Blok Kat: 3 Daire: 24 (acıbadem Hastanesi Karşısı Starbucks Üstü Girişler Arka Taraftan ) Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uzman Emine Oğuz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 596 30 83

Bursa ilimizde halka son derece kaliteli ve güvenilir bir sağlık hizmeti sunmakta olan Fsm Ayak Bakım Merkezi isimli firmamız, birmilyonnokta.com kervanına katıldığını gururla duyurdu. Kurulduğu günden bu yana hiç durmadan çalışıp çabalayan ve müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlayan değerli firmamız, yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde hizmetinizdedir. Tecrübeli ve Atılgan çalışan kadrosu ile harikalar yaratan değerli firmamız, uygun fiyatları ile de müşteri sayısını arttırmış bulunmaktadır. Kaliteli ve güvenilir hizmetini neredeyse her kesime ulaştırmış olan firmamız, adından sıkça söz ettirmektedir. Her hizmetinde adeta kalitesini konuşturmakta olan firmamız, kalitesi ile bu sektörde hizmet vermekte olan diğer firmalara büyük bir fark atıyor.

Bursa sağlık, özellikle ayak sağlığınız ve bakımınız için eşi benzeri olmayan bir hizmet sunmaktadır. Bütün gün ayakta dururuz ve bütün günün yorgunluğunu ayaklarımızda hissederiz. Hem çok yorulan hem de oldukça fazla kullanılan ayaklar belli bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu yüzden düzenli olarak ayak bakımımızı yapmalı ve bizleri ayakta tutan parçamıza değer vermeliyiz. El ve ayak bakım hizmeti sunmakta olan değerli firmamız, batık tırnak tedavisi, ayak mantarı tedavisi, jel tırnak uygulaması, pedikür ve ayak maskesi gibi hizmetler sunmaktadır. En iyi yöntemleri kullanarak ayaklarınızı hızlı bir şekilde onaran firmamız, uygun fiyatları ile de cebinizi yakmadan bakımınızı yaptırmanızı sağlıyor.

Kaliteli ve güvenilir hizmet denince akla ilk gelen firma olarak firmamız, yedi yirmi dört saat aralıksız hizmet sunmaktadır. Dilediğiniz zaman bizleri arayabilir ve ayak bakımı için randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR