• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Furkan Otomotiv

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Furkan Kurnaz

Furkan Otomotiv, yirmi yılı aşkın süredir İstanbul otomotiv sektörüne sağladığı katkılarla bilinmektedir. Uzun yıllardır İstanbul Pendik’te faal halde bulunan işletmemiz, bu kadar süre sektörde var olabilmesini müşterilerinin memnuniyetini kazanabilmesine borçludur.

Firmamız, otomotiv sektöründe kaliteyi ön planda tutan, yenilikleri her zaman yakından takip eden ve müşterilerinin talepleri konusunda titizlikle davranan bir firma olarak kendisini fark ettirmektedir. Firmamızda çalışan personellerimizin profesyonelliği ve yıllardan beri bu sektörde başarıyla yer almış olmalarıyla kazandıkları uzmanlıkları kadar önemli olan başka bir konu da, personelimizin üstün iş ahlakı ve çalışma aşkıdır. Firmamız bünyesindeki bütün çalışanlar, müşterilerimizin araçlarındaki en ufak problem için bile büyük özverilerle çalışmaktadırlar. Bu çalışmalarını da profesyonelce devam ettirerek, müşterilerimizin problemlerini kısa bir sürede çözmektedirler.

Furkan Otomotiv olarak biz araçlarınızın genel bakımını en kaliteli şekilde yapmaktayız. Genel bakım dışında araçlarda yapılması çok hassas ve önemli olan yağ değişimi işlemini de gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın bunun gibi birçok hizmeti daha bulunmaktadır. Araç performansının devamlılığını sağlamak için bakımlarınızı çok uygun fiyatlara periyodik olarak da gerçekleştirmekteyiz.

Bizim en büyük önceliğimiz, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hareket ederek onların memnuniyetini kazanmaktır. Bu doğrultuda profesyonelce çalışmalarına devam eden firmamız, sektörde uzunca yıllar hizmet edebilmeyi sağlamış durumda bulunmaktadır. Yine önceliklerimizden birisi de, bu sektörde daha uzun yıllar hizmet vermeye devam ederek müşterilerimizi kaliteli işlerle buluşturmaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR