• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Garfield Petshop Buca

Adres :

Tınaztepe Mah. 205/3 Sok. No: 9/b Kuruçeşme Meydan İzmir » Buca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tayfun Kanmaz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 838 66 13

Evcil hayvanlara dair tüm ihtiyaçları karşılayacağınız Garfield Petshop dükkânımız birmilyonnokta.com üyesidir. Bildiğiniz üzere insanların olduğu gibi hayvanların da gıda, korunma ve diğer sosyal ihtiyaçları bulunmaktadır. Evcil hayvanlar bakımı itibariyle zor ve zaman alan bir uğraştır. Evcil hayvanlara hak ettikleri yaşam kalitesini sunmak ve tüm ihtiyaçlarını tek bir noktada karşılamak bu noktada önemli bir yer tutmaktadır.

Kedi, köpek, kuş ve balık gibi hayvanların mama ve diğer ihtiyaçlarını temin edebileceğiniz işletmemiz de evcil dostlarımızın en iyi şekilde hizmet almasını sağlamaktayız. Geniş ürün yelpazesi ve işini severek yapan çalışanlarımız sayesinde beslenme, aşı, oyuncak ve barınma ihtiyacına kadar her noktayla ayrıntılı bir şekilde ilgilenmekteyiz. Kedi maması, kedi kumu, sağlığa uygun bakım ürünleri, köpek kıyafet ve mamaları, ödül ve tasmaları bir arada ve uygun fiyata bulabilirsiniz. İzmir petshop işletmemiz de satılan mamaların kalitesi ile dostlarımızın sağlığını korumakta hayvanlarınızın gelişimi ve büyümesini desteklemekteyiz.

Alo mama hattımız ile zamanın kıymetini biliyor hizmeti sizlerin ayağına getiriyoruz. Dileğiniz yer de dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz hizmet kalitemizle siz müşterimizi ve hayvan dostlarımızı memnun etmeyi hedeflemekte üstlenmiş olduğumuz işin niteliğine göre sizlere yardımcı olmaktayız. Sevimli dostlarımıza en az sahipleri kadar değer veriyor onların huzurlu yaşam alanlarında katkımız olmasından dolayı mutluluk duyuyoruz. Sizler de güvenilir ürünlerden faydalanmak ve evcil hayvanlarınıza en iyiyi sunmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR