• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Garipçe Reis Balık Kahvaltı Cafe

Adres :

Garipçe Mahallesi Garipçe Caddesi No: 85 Sarıyer İstanbul İstanbul » Sarıyer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Serter

E-Posta Adresi :

garipcereisbalik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 451 15 81

Whatsapp 2:

0 (535) 208 53 53

Garipçe Reis Balık Kahvaltı Cafeİstanbul-Sarıyer'de deniz,köprü ve boğaz manzaralı bir alanda kahvaltı ve balık yiyebileceğiniz bir mekandır.

Garipçe Reis Balık Kahvaltı Cafe sürekli olarak müşteri ile iç içe olabilmeyi, sürekli olarak müşterilerden haberdar olmayı gerektiren bir sektördür bu sektörde bugüne kadar göstermiş olduğumuz başarıları tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde yürütmekte olduğumuz çalışmalara bağlayabiliriz. AyrıcaBalık Kahvaltı Cafe sektöründe yıllardan beri hizmet vermenin deGaripçe Reis Balık Kahvaltı Cafefirmamıza çok büyük bir katkısı vardır. Sahip olduğumuz deneyim sayesinde sektörü daha yakından takip edebilme ve oluşabilecek yenilikleri, ihtiyaçları daha önceden kestirebilme imkanlarına Garipçe Reis Balık Kahvaltı Cafe firması olarak sahibiz.

Garipçe Reis Balık Kahvaltı Cafe sektöründe gerçekleştirmiş olduğu tüm faaliyetleri kurumsal bir yapının çatısı altında sunmaktadır.Garipçe Reis Balık Kahvaltı Cafe Firmamızın tüm faaliyet aşamalarında profesyonelliğin temin edilmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması için kalite standartları tüm süreci içine alacak şekilde belirlenmiştir. Tüm çalışanlarımız kaliteli faaliyet sürecinin bir parçası kabul edilmekte ve her çalışan bu anlamda sorumluluk üstlenerek inisiyatif kullanmaktadır. Tüm çalışanlarımız standartlarımız doğrultusunda faaliyet göstermek ve sektöre yön vermek için gerekli beceri ve donanıma sahiptir.Garipçe Reis Balık Kahvaltı Cafe Firmamızın kaliteli hizmet amacının yanında müşterilerine verdiği değeri de gösteren bir başka amacı hizmeti uygun bir maliyetle sunmaktır. Uygun maliyetlerin yanına firmamızın şeffaf, dürüst ve açık olma ilkelerinin eklenmesi müşterilerimizin firmamıza duyduğu güveni artıran unsurlardır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR