• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Gaziantep Şark Sofrası

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Uğur Ece

Yemeklerin daima güzel ve insanı memnun edecek bir lezzete sahip olması oldukça önemlidir. Günümüzde çeşitli alanlarda insanlara sunulan yemek konusundaki hizmetlerde de lezzet, titizlik ve kalite en ön plana çıkan etkenlerdir. Her farklı türde ve tatta yemeğin özenle hazırlanması ve müşterilere sunulması gerekir. Bizler gıda alanında hizmet veren Isparta Gaziantep Şark Sofrası salonu olarak müşterilerimize oldukça geniş bir yelpazede en farklı ve sevilen yemekleri hazırlamaktayız. Bunlar arasında özenle hazırlanan çiğ köfteler, kebap çeşitleri ya da lahmacun ve pide çeşitleri gibi severek tüketilen besin öğeleri yer almaktadır. Ayrıca bir insan için günün en önemli öğünlerinden olan kahvaltıları da hizmetlerimiz bünyesinde en dolu şekilde müşterilerimize sunmaktayız. Bizler konforlu, rahat, temiz ve bakımlı salonlarımızda müşterilerimizi misafir etmenin memnuniyetini yaşamaktayız. Özenle hazırladığımız lezzetli yemeklerimizin ayrıca müşterilerimize her zaman ulaşmasını sağlamak için sipariş olanaklarını sunarak da hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Çalışmalarımızda istek ve taleplere uygun hareket eden, geniş ürün seçenekleri barındıran, daima kaliteli hizmetler sunan ve her zaman müşteri memnuniyetine önem veren anlayışı benimsemekteyiz. İşinde tecrübeli ve güler yüzlü personellerimizle daima müşterilerimize birinci sınıf bir hizmet sunmanın gayreti içerisindeyiz.

Hizmet verdiğimiz gıda sektöründe markamızı daha iyi noktalar taşımak için çalışma ve hizmet kalitemizden asla ödün vermeden ilerlemeye çalışmaktayız. Güven veren, anlayışlı, insana değer veren ve insan sağlığını önemseyen bir çalışma prensibini kendimize ilke edinmekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR