• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Geçit Oto Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tolga Geçit

Faaliyet gösterdiğimiz otomotiv sektöründe sizlerin talep ve beklentilerini ön planda tutan hizmetler sunmaktayız. Ticari kaygıya düşmeden müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak sizlerin hizmetindeyiz. Oto kuaför olarak araçlarınız için gerekli pek çok hizmeti sizlere sunmaktayız. Kurulduğumuz ilk günden bu yana sizlere her defasında daha kaliteli hizmetler sunduk. Bugün de istikrarla hizmetlerimizi yürütmeye devam etmekteyiz.

İzmir otomotiv sektöründe sizlere sunduğumuz nitelikli hizmetlerimizle adımızdan söz ettiriyoruz. Geniş müşteri kitlesine hitap eden bir firma olarak verdiğimiz hizmetlerin neticesini görmekteyiz. Firmamız; oto seramik kaplama, pasta cila uygulaması, motor koruma uygulaması, cam film uygulaması, detaylı iç ve dış temizlik ve daha pek çok araç hizmetini sizlere sunmaktayız. Araçlarınıza buharlı yıkama yapmaktayız. Firmamız gerekli her türlü ekipmana sahip bir firmayız. Sizlere memnuniyet güvencesi vererek hizmetlerimizi yürütmekteyiz.

Otomotiv sektöründe firmamız güler yüzlü, deneyimli ve uzman bir ekiple hizmetlerini yürütmektedir. Sizler de profesyonel hizmetlerimizden istifade etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bütçenize hitap eden uygun fiyatlarla sizlerin tam bir memnuniyetle ayrılmasını sağlıyoruz. Araçlarınızı emanet edebileceğiniz emin eller olarak hizmetinizdeyiz. Firmamız ilk günden beri istikrarla büyüyen ve her defasında yenilenen bir şekilde sizlerin huzuruna çıkmaktadır. Yenilikçi bir firma olarak sektörümüzdeki teknik gelişmeleri takip ederek hizmetlerimize yansıtmaktayız. Güvenceli ve uzun ömürlü hizmetlerimizle her daim öncelikli tercihiniz olan bir firma olarak emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR