• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Genya Otel Restaurant Cafe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammet Altoprak

Genya Otel Restaurant Kafe markası, kendi alanında lider ve öncü oluşumlar arasında yer almakta ve birmilyonnokta.com web site üyesi olarak da söz konusu sektöründeki hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Özellikle kafe ve restoran hizmetleri alanında kendi alanında en çok tercih edilen işletmeler arasında yer almakta olan Genya Otel Restaurant Kafe markamız, pek değerli müşterilerinin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak hizmetlerine devam etmektedir.

Bursa Gemlik restoran kafe hizmetleri alanında oldukça nitelikli ve yetkin düzeyde hizmetleri ile tanınmakta olan Genya Otel Restaurant markamız, sektöründe lider ve öncü markalardan bir tanesi olarak da öne çıkmaktadır. Oldukça geniş ve zengin içerikli restoran ürün portföyü ile çalışmalarına devam etmekte olan işletmemiz, direkt müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla da tanınmaktadır.

Bursa ili Gemlik bölgesi içerisinde oldukça hızlı ve etkin düzeyde kafe hizmetleri ile tanınmakta olan Genya Otel Restaurant firmamız, kendi sektöründe en çok tercih edilen işletmeler arasında da en üst sıralarda yer almaktadır. Et mangal, kebap ve aile kahvaltı mekanı hizmet seçenekleri ile tanınmakta olan işletmemiz, oldukça donanımlı ve zengin içerikli ürün portföyüne de sahiptir. Gün içerisinde firma web sitemiz, GSM telefon numaramız veya Bursa ili Gemlik ilçe şubemiz aracılığıyla oldukça kolay ve hızlı bir şekilde bizlerle etkileşime geçebilir ve hizmetlerimiz hakkında direkt olarak bilgi edinebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR