• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gevvrek Tavuk The Joud Coffee

Adres :

İstiklal Mahallesi Bağlar Caddesi No: 81/2 Sakarya » Serdivan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Tanışman

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@gevvrektavuk.com.tr

Whatsapp 1:

0 (507) 180 63 72

Gevvrek Tavuk The Joud Coffee olarak serdivan pasta siparişi,serdivan fast food salonu,serdivan fast dood siparişi,serdivan toplu yemek organizasyonu,serdivan alo paket yemek siparişi,serdivan doğum günü mekanları,serdivan ızgara tavuk siparişi,serdivan ızgara tavuk nerede yenir,serdivan ızgara tavuk yenecek yerler,serdivan ızgara salonu,serdivan aparatif yemek siparişi vb alanda hizmet vermekteyiz.

Firmamızın en önemli misyonu, başta ülkemiz, şehrimiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için gün geçtikçe katma değer oluşturan, sektörde öncü bir kurum olmaktır. Bunun yanı sıra, çalışan müşteri zinciri arasında takım ruhu ile çalışarak, en modern teknolojik ekipman ve yenilikleri kullanarak, müşterilerin talep ettiği ihtiyaçlara anında cevap verme ve ihtiyaçların da ötesinde hizmetlerimizin sürekli gelişmesine ve iyileştirilmesini sağlamak, firmamızın diğer misyonları olarak yer almaktadır.

Firmamız değerleri arasında, müşteri odaklı hizmet verme, artan taleplere karşı üstün hizmet kalitesini koruma ve geliştirme, kendisine sürekli yeniliği ve gelişmeyi ilke edinme, üretimin her aşamasında kaliteden hiçbir ödün vermeden, uluslararası standartlarda hizmet vermek yer almaktadır. Ayrıca çalışanlarına verdiği değer, takım çalışmasına olan inancı, iş güvenliğinin sağlanmasında, firma değerini koruyarak, çevreye zarar vermeyen, kamu yararında ve insan yaşamına katkı sağlayan ürün ve hizmetler üretmek önemli varsaydığımız hususlardır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR