• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gezer Tasarım Mobilya

Adres :

Sanayi Mahallesi 13. Sokak No : 2 Elazığ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Gezer

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 509 75 34

Hayallerinizi süsleyen mobilyaları uygun fiyatlarla size sunan firmamız Gezer Tasarım Mobilya birmilyonnokta.com aracılığı ile sizlere daha da yakın. Evinizin her bir köşesi için yapacağımız özel tasarım mobilyalarınızla hem rahatlığı hem şıklığı aynı anda elde edeceksiniz. Ömür boyu kullanacağınız kalitede mobilyalarımız, eskimeyen tasarımlarıyla evlerinizin vazgeçilmezi olacak.

Elazığ mobilya sektöründe yenilikçi ve çağdaş tasarımlarıyla diğer rakiplerinden ayrılan firmamızda kurulduğumuz günden beri sadece en iyi malzemelerle mobilya üretimi yapmaktayız. Tasarladığımız ve imal ettiğimiz her bir ürünümüz için ömür boyu kullanımım garantisi vermenin dışında, evinizin her zaman çağdaş bir yuva olarak kalacağının da garantisini veriyoruz. Gezer Tasarım Mobilya ailesi olarak yüzde y üz müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışıyor, her geçen gün müşterilerimizin artmasının haklı mutluluğunu yaşıyoruz.

Taleplerinizin tam anlamıyla karşılanabilmesi için mobilyalarınızı ya da dolaplarınızı kullanacağınız alanın ölçülerini yerinde alıyor, talebinize uygun şekilde şemasını çiziyoruz. Talep ettiğiniz mobilya için uygun kereste ve ahşap kullanımına azami özen göstererek, sadece sizin için tasarlanmış olan dolap ve mobilyalarınızın imalatını ve akabinde montajını gerçekleştiriyoruz. Sadece size ve yerinize özel mobilyalarınız ile keyifli bir hayat geçirmenize yardımcı oluyoruz.

Yaptığımız işlerin kalitesi sayesinde mobilyalarınızda bozulma ya da beklemekten meydana gelen hasarı engelliyoruz. Bu sayede mobilyalarınızı değiştirme zorunluluğunuz ortadan kalkıyor, bütçenize dost bir kullanım sunuyoruz. Kalitemize uygun ekonomik ücretlendirmeler ile de her zaman yanınızdayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR