• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Gökhan Ticaret

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gökhan Ongun

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Evinizde aniden damacana su veya tüp bittiğinde ulaşabileceğiniz acil tüp ve damacana su teminatında ve teslimatında uzmanlaşmış firmamız Denizli genelinde hizmet vermektedir. En hızlı teslimat yıllardan bu yana prensibimiz haline gelmiştir. Müşterilerimizin memnuniyetine odaklı çalışma sorumluluğumuz, iş ahlak ve disiplinimiz bizi bu noktaya getiren başlıca etmendir.

Hizmet çeşitliliğimiz genel olarak damacana su ve tüp satışı ve teslimatı üzerinedir. Denizli acil su ve Denizli acil tüp arayışında öncelikli firma olmamız sektörde yenilik yapmaya firmamızı itmiştir. Önemli yeniliklerden biri olarak ürün teslimat servisini gece saat 12’ye kadar aktif hale getirdik. Siz değerli müşterilerimizin olası bir önleyebilmek amacıyla var gücümüzle çalışmaktayız.

Tüp çeşitlerimiz 12 kilogramlık şişman ve uzun tüp ve 2 kilogramlık dar ve geniş çemberli piknik tüpü olarak sıralanmaktadır. Her türlü tüp değişimi, tüp dolumu ve tüp teslimatı firmamız tarafınca yapılmaktadır. Buna ek olarak, tüplerimiz sigorta kapsamındadır.

Damacana su, doğal kaynak suyu Kızılcık Madran suyunun 19 litrelik şekilde şişelenmiş halidir. Ph değeri 7,2 olması, sağlık standartlarına uygunluğu ve yumuşak içimi sebebiyle yoğun taleple karşılaşmakta, tercih edilmektedir. Çocuklarınıza da güvenle içirebilirsiniz. Damacana, sızıntı yapmayan tam kapanır kapak, özel emniyet bandı, sağlık bakanlığı onaylı 70°C sıcaklıkta dezenfekte edilen polikarbon materyalinden yapılmış ambalajdan oluşmuştur.

Her türlü aciliyet durumunda bir telefon kadar uzağınızdayız. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları ve huzuru için hizmetinizdeyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR