• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Göktürk Kemerburgaz Su Bayi Hayat Su

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serdal Vural

Göktürk Kemerburgaz Su Bayi Hayat Su olarak İstanbul Eyüp’te faaliyet gösteren firmamız İstanbul alışveriş sektöründe müşterilerini merkez alarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Firma olarak müşterilerimizi her zaman en kaliteli hizmetle ve ürünlerle buluşturmanın ayrıcalığın yaşıyoruz. Yıllardır gösterdiğimiz çabaları her geçen gün daha ileriye taşıyarak kusursuz çözümler üretmeye gayret ediyoruz. Başarılarımızı kendimize bir motivasyon unsuru kabul ediyor, hep daha iyiyi sunabilmek için çalışıyoruz.

Geniş ürün yelpazemiz ile gerek bireysel müşterilerimize gerekse kurumsal müşterilerimize talep etmiş oldukları ürünlerimizi taahhüt ettiğimiz zamanda teslim ediyoruz. Kaliteden ödün vermeden kendimizi sürekli geliştiriyor, en doğru zamanda en doğru ürünlerle gereken yerde olabilmek için çaba sarf ediyoruz. Müşteri memnuniyetini temel ilke kabul edip gerek ürün kalitesiyle gerekse hizmet kalitesiyle müşterilerimize güven vermeye çalışıyoruz. Lokasyonumuzda en çok tercih edilen bayi olarak da doğru yolda olduğumuzu görmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Firma olarak geniş ürün yelpazemiz arasında su, maden suyu gibi her zaman ihtiyaç duyulan ve tercih edilen ürünleri barındırıyoruz. En kaliteli markalara stoklarımızda yer vererek haftanın 6 günü ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturuyoruz. En hızlı teslimat düsturuyla acil ihtiyaçlara dahi kolayca çözüm üretiyor, müşterilerimizin güçlü iş ortağı olmaya çalışıyoruz. Standart plastik damacana ve şişeler haricinde cam damacana ve şişeleri de stoklarımızda bulunduruyor, farklı taleplere eksiksiz karşılık verebiliyoruz. Bütün ürün gruplarımızda en uygun fiyat avantajını kaliteden ödün vermeden müşterilerimize sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR