• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gölbaşı Umut İletişim

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aykut Avcı

Gölbaşı Umut İletişim olarak, müşterilerimize telefon servisi ve telefon tamiri konusunda en kaliteli ve en uygun fiyatlara hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamız Ankara Gölbaşı’nda faaliyet göstermektedir. İletişim ve GSM konusunda rakip tanımayan firmamız, sürekli inovatif fikirler üreterek kendini yenilemeyi ve sizlere daha iyi hizmetler sunmayı kendisine ilke edinmiş durumdadır.

Gölbaşı Umut İletişim; telefon tamiri, cep telefonu satışı, cep telefonu kılıfı satışı ve genel telefon servislerini de bünyesinde barındırmaktadır. Kaliteden ödün vermeyerek hizmet standartları çerçevesinde sizlere en iyi hizmeti en cazip ve makul fiyatlarla sunan firmamız, müşterilerin desteğiyle gün geçtikçe büyümekte ve vizyoner faaliyetlerine devam etmektedir. Güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan kadromuz, teknolojik gelişmeleri yakında takip etmektedir. Teknoloji çağının gerektirdiklerini referans alarak, teknik ekibimizde yenilemeler ve ekip çalışması için görev dağılımları yapılmaktadır.

Alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ve çağımızın getirdiği yenilikleri yakından takip eden teknik ekip kadrosuyla zamanla güçlenen ve kendini geliştirmeye devam eden firmamız, siz değerli müşterilerimizin geri dönüşlerinden referans alarak kalite standartlarını düzenlemektedir. Sosyal medya hesaplarına yaptığınız yorumlar ve geri dönüşler, bizler için birer mihenk taşı olarak kabul edilmekte ve titizlikle incelenen yorumlarınız ışığında sizlere daha iyi hizmet verebilmenin yollarını aramaktayız. Gölbaşı Umut İletişim, Ankara Gölbaşı İletişim ve Telefon Servisi bayisi ile siz teknoloji severlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR