• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gölcük Karadeniz Spor Futbol Akademisi

Adres :

Yavuz Çim Halı Saha Kocaeli » Gölcük

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Cinemre

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 780 24 08

Whatsapp 2:

0 (553) 939 22 05

Geleceğin profesyonel golcülerini yetiştiren futbol konusunda deneyimli adresimiz Gölcük Karadeniz Spor Futbol Akademisi birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden birisidir. Futbol günümüzde dünya çapında bir ün kazanmış spor dalıdır. Bilimsel veriler ışığında duruma bakıldığı zaman, tüm dünyada en yaygın olarak bilinen, izlenen ve oynanan spor dalı yine futbol olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkemizde özelinde yine en sevilen ve en çok takip edilen spor dalı futbol oyunudur. Futbol profesyonel olarak futbol stadyumu adı verilen alanlarda oynanmaktadır.

Kocaeli spor alanında hizmetler veren akademimiz, 5 – 16 yaş aralığında gelecek vadeden gençleri eşsiz bir futbol yolculuğuna çıkmaları konusunda eğitmektedir. Sizde en kaliteli futbol altyapı hizmetlerini, Gölcük Karadeniz Spor Futbol Akademisi özelinde en uygun fiyatlara alabilirsiniz. Globalleşen dünyada bir endüstri haline gelen spor dalı olarak futbol, profesyonel bir eğitim istemektedir. Yatırım yapılmayan hiçbir şeyin değerli olamadığı gibi, iyi bir futbolcu olmak içinde çok fazla emek vermek gerekir.

Deneyimli antrenörlerimiz eşliğinde, zaman kaybetmeden mümkün olan en kısa sürede yeteneklerinizi açığa çıkarmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çocuk gelişimi konusunda deneyimli teknik ekibimiz, yetenek avcısı bireylerden oluşmaktadır. Sıradan bir futbol okulundan çok daha fazlası olan futbol akademimiz, aynı zamanda tıpkı bir öğretim kurumu gibi a’dan z’ye tüm yaşantıya yansıyacak eğitimlerde bulunmaktadır. Sizde profesyonel bir futbolcu olmak için kendini kanıtlamış olan akademimizi seçerek, en iyi olmak için, en iyilerden yardım alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR