• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Gönül Best Aktif Yaşam Merkezi

firma adresi

Adres :

Sultan Selim Mahallesi Takım Sokak No : 5 / A Daire : 1 İstanbul » Kağıthane
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Bilal Tüfekçioğlu - Gönül Tüfekçioğlu
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (532) 775 04 98
firma wp

Whatsapp 2:

0 (535) 825 20 57

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Sağlıklı yaşam desteği ve ürünleri alanında faaliyet göstermekte olan firmamız Gönül Best Aktif Yaşam Merkezi, birmilyonnokta.com sitesinin önemli bir üyesidir. Firmamızın en temel prensibi, müşteri memnuniyeti ilkesi ile ürün ve hizmetlerini sunmaktır. Bu doğrultuda da kendimizi sürekli geliştiriyor, en üst hizmet kalitemizi koruyoruz. Uygun bir fiyata kaliteli ürün ve çeşitlerini firmamızdan temin etme imkânına sahipsiniz. Sizler de bizleri tercih ederek avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

İstanbul hizmet sektöründe yer alan firmamız, geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahiptir. Bu ürün ve hizmet yelpazemizden bazılarına değinecek olursak şunlardır; sporcu beslenme ürünleri satışı, vücut analiz merkezi, kilo verme çayı, Herbalife ürünleri, sağlıklı yaşam koçu, kişiye özel beslenme danışmanı, kilo alma takviye ürünleri gibi birçok ürün ve hizmeti firmamızdan alabilirsiniz. Sizlere hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Firmamız, en çok tercih edilen ve en çok tavsiye edilen firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Merkezimizde her müşterimizin istek ve taleplerine uygun ürünlerimiz ve hizmetlerimiz bulunmaktadır. Tamamen müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre hareket ediyoruz. Sizlere en kaliteli ve en kusursuz hizmetleri sunuyoruz. Sağlıklı bir yaşam için bizi tercih edebilirsiniz. Müşterilerimize bu konuda en iyi desteği sunuyoruz.

Bizimle iletişime geçmek oldukça basit bir işlemdir. Detaylı bilgi almak için, herhangi bir konuda fikir danışmak için bizleri arayabilir ya da merkezimize uğrayabilirsiniz. Alanında deneyim sahibi ve uzman personellerimiz ile her daim hizmetinizdeyiz.

istanbul kağıthane herbalife,
istanbul kağıthane sağlıklı yaşam,
istanbul kağıthane kilo verme,
istanbul kağıthane beslenme koçu,
istanbul kağıthane sağlıklı beslenme,
kağıthane herbalife,
kağıthane sağlıklı yaşam,
kağıthane kilo verme,
kağıthane beslenme koçu,
kağıthane sağlıklı beslenme,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR