• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Görhele Pide Salonu

Adres :

Yenice Mahallesi Kasım Efendi Caddesi No: 65 İnegöl Bursa Bursa » İnegöl

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Kaya

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 166 02 00

Whatsapp 2:

0 (532) 166 02 00

Bursa’nın pide alanında sembol ilçelerinden biri olan İnegöl’de hizmet veren Görhele Pide Salonu olarak bizler yıllardır bu alanda hizmet veren deneyimli bir ekiple en iyi pide lezzetini alabileceğiniz bir hizmeti sizlere ulaştırıyoruz. Yıllardan beri değişmeyen ancak çeşitlenen lezzetleriyle müşterilerine hizmet veren bir pide salonu olarak hem daha küçük gruplarda hem de geniş katılımla gerçekleşecek aile yemekleri veya organizasyon yemeklerinde sizlerin yanında oluyoruz.

Her zaman yiyecek sektöründe sağlığı ilk sıraya koyarak hizmetlerini şekillendirmiş bir firma olarak faaliyet gösterdiğimiz için siz misafirlerimizin tamamen hijyenik olarak yiyeceklere ulaştığından emin bir şekilde sizlere hizmet veriyoruz. Kullanmakta olduğumuz ürünleri özenle kendimiz seçerken en taze ve doğal ürünleri günlük olarak temin edip sofralarda yemeklerin içinde veya yanında sizlere sunabiliyoruz. Pide çeşitlerimiz sayesinde farklı damak tatlarına sahip olan sizlerin bir arada keyifle yemek yemesini de mümkün hale getiriyoruz.

Güler yüzlü servis personelimizle birlikte kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz salonlarımız sayesinde kaliteli hizmet aldığınızdan emin olmanızı da mümkün hale getiriyoruz. Bursa restaurant sektörünün öncü pide salonlarından biri olarak İnegöl’e gelen misafirlerimizin unutamayacakları bir lezzeti de kendilerine sunuyoruz. Yöresel lezzetlerle birlikte harmanladığımız geniş menümüz içerisinde sizlere sunduğumuz farklı meze ürünleri ve tatlı sunumlarıyla da yemeklerinizi zenginleştiriyoruz. Pidede eşsiz bir lezzeti restoran hizmetlerinde de eşsiz bir deneyimi yaşamak için sizleri salonumuza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR