• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gözlemeci Hatun Abla

Adres :

Tahtakale Mah Emir Sok No: 51 Ispartakule Avcılar İst (şehit Eyüp Çolakoğlu İlk. Karşışı) İstanbul » Avcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hatun Sancaroğlu -halim Sancaroğlu

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 788 46 19

Whatsapp 2:

0 (537) 731 61 93

Gözlemeci Hatun Abla olarak sizler için en lezzetli gözleme ve bükme çeşitlerini, el yapımı ve doğal yufka, mantı ve erişte seçeneklerini sunuyoruz. Gözleme ülkemizin en çok sevilen lezzetleri arasında yer alır. Adana ve çevresinde gözlemeye benzer olarak yapılan bükme de lezzet kültürümüzden gelen doğal ürünler arasında yer alır. Günümüzde elde açılan ve doğal ürünler ile yapılan gözleme ve bükme seçeneklerini bulmak kolay değildir. Hazır yufkadan yapılan gözleme çeşitleri hem kuru hem de lezzetsiz olmaktadır. Gözlemeci Hatun Abla sizler için elde açma gözleme çeşitleri hazırlamaktadır. En lezzetli ve taze gözleme ve bükme çeşitleri için bizi tercih edebilirsiniz.

İstanbul ev yemeği sektöründe faaliyet gösteren firmamız farklı çeşitlerde gözlemeleri sizler için sunmaktadır. Peynirli, patatesli ve ıspanaklı bükme ve gözleme çeşitlerimiz, bu lezzetleri sevenler için ideal seçenekler arasındadır. Daha özel lezzetler arayanlar için farklı seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Soğanlı, kıymalı ve kavurmalı gözleme ve bükmelerimiz mutlaka denemeniz gereken özel lezzetlerimizdendir. İçecek seçeneklerimiz arasından dilediğinizi seçerek bu güzel lezzetleri daha güzel hale getirebilirsiniz.

Gözleme ve bükme çeşitlerine ek olarak erişte, yufka, mantı ve sarma gibi ürün seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Bu ürünlerimiz sizler için tamamen doğal malzemelerden el yapımı olarak hazırlanmaktadır. Evinizde ihtiyacınız olduğunda hayat kurtarıcı olabilecek bu lezzetleri her zaman hazır tutmalısınız. Ev yapımı ve doğal ürün seçeneklerimiz sizler için uygun fiyatlar ile sunulmaktadır.

BENZER FİRMALAR