• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gril Art Steak House Burger

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süheyla Sürer - Aytaç Çörekçi

Son dönemlerde oldukça popüler hale gelen steak house tarzını en iyi şekilde yorumlayarak İzmir halkı ile buluşturuyoruz. Damak zevkine düşkün ve çeşitli et türlerini yemekten gerçekten zevk alan birçok insan, gitgide büyüyen ve popülerleşen steak house işletmeleri oldukça sık tercih etmekte. Biz işletmemizde sizlere bu lezzetli orijinal tarifler ve benzersiz lezzet garantisi ile sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

İzmir restoran sektöründe başarılı olmamızın en temel nedeni, her zaman kusursuz hizmet vermeye odaklanmamızdan kaynaklanır. Bu sayede gerçek et gurmesi olan müşterilerimize farklı çeşitleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Tamamen kendi bünyemizde geliştirdiğimiz benzersiz steak house lezzetleri sayesinde, aklınıza gelebilecek birçok gurme lezzeti işletmemiz sayesinde tadabilirsiniz.

Grill Art Steak House Burger ailesi olarak öncelikli hedefimiz, bizi tercih eden müşterilerimize kusursuz hizmet sunmaktır. Bu amaç doğrultusunda da iş bilinci son derecede gelişmiş kişilerden oluşan dinamik çalışma arkadaşlarımızla sizlerin hizmetinizdeyiz. Çeşitli et lezzetlerini farklı yöntemler ve tatlar kullanarak yeniden yorumluyoruz ve sizlerin beğenisine sunmak için her geçen gün daha çok çalışıyoruz.

İşletmemizde kullandığımız tüm et ürünlerini alanında deneyim sahibi olan ve güvenilir işletmelerden temin ediyoruz. Kaliteli ürün kullanımına paralel olarak artan lezzet faktörü ile sunduğumuz her tabakta sizleri memnun etmeyi hedefliyoruz. Sizler de steak house lezzetlerini deneyebileceğiniz ve sevdiklerinizle kaliteli vakit geçireceğiniz bir mekan arıyorsanız, işletmemizde sizleri memnuniyetle ağırlayacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR