• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Gül Gelinlik Kuaför Ve Fotoğrafçılık

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gül Beşirlioğlu

  • firma fb
  • firma instagram

Gül Gelinlik Kuaför Ve Fotoğrafçılık olarak Kocaeli-Gebze degelinlik modelleri,bayan kuaför salonları,düğün fotoğrafçısı,nişan fotoğrafçısı,nişanlık modelleri,gelinlik satışı,nişanlık satışı,türban tasarım merkezi,tesettür gelinlik modelleri,gelin aracı süslemesi,gelin saçı yapanlar,düğün salonları,nişan salonları,sünnet salonları,kına organizasyonu yapanlar,düğün organizasyonu yapanlar,gelin makyajı yapanlar,tesettür gelin makyajı,profesyonel fotoğrafçılık,2018 gelinlik modelleri,2018 nişanlık modelleri, gibi hizmetler vermekteyiz.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR