• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yakamoz Tantuni

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammet Salih Salhan

Firmamız; Kocaeli fast food sektöründe siz kıymetli müşterilerimizin damak tadına hitap eden ürün çeşitlerimiz ile hizmet vermek üzere sektöre adım atmıştır. Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar tantuni, çiğ köfte, midye dolma ve lavaş dürüm çeşitlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Firma olarak gıda güvenliği, iş ve çalışma güvenliği standartlarına en azami ölçüde riayet etmekteyiz. Dolayısıyla firmamızın mutfağından salonuna kadar her köşesi her an müşterilerimizin denetimize açıktır.

Firma olarak damak tadınıza hitap eden enfes tantunilerimiz ile siz değerli müşterilerimize unutamayacağınız lezzetler sunmaktayız. Yöremizin semiz hayvanlarının yağsız ve sinirsiz etlerinden hazırladığımız tantunilerimiz kendimize özgü baharat ve soslarla harmanlanıp, ince ince kıyılmış sebzeler ile sote edilerek; isteğinize göre lavaş dürüm ya da ekmek arası olarak servis yapılmaktadır. Aynı zamanda yoğurtlu tantuni menümüzde vardır.

Firmamıza özel gün ve toplantılarınız, düğün, nişan, kına gecesi, mezuniyet eğlencesi ya da veda partisi gibi eğlencelerinizde toplu çiğ köfte ve midye dolma siparişi verebilirsiniz. Firmamıza alo sipariş paket hattımız ile kolaylıkla ulaşabilir; toplu ya da perakende siparişlerinizi ev ve iş yerlerinize de getirtebilirsiniz. Bunun için sayfamızda verilen iletişim adreslerimizden bizimle irtibata geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Güler yüzlü, hızlı ve özverili çalışma personelimiz siparişlerinizi en kısa sürede verdiğiniz adresinize ulaştıracaktır.

Firma olarak hedefimiz kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden sadece lezzet anlayışımı ile değil aynı zamanda hizmet anlayışımız ile de müşterilerimizin rahat ettirerek sektörde fark yaratmak ve rekabet ortamını arttırmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR