• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gül Oto Kurtarıcı İzmir

Adres :

Çiğli İzmir İzmir » Çiğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muharrem Dal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gulmermerproje@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 135 25 21

Whatsapp 2:

0 (507) 135 25 21

Whatsapp 3:

0 (551) 151 25 75

Gül Oto Kurtarıcı olarak İzmir Çiğli’de hizmet veren firmamız, modern araçları ve profesyonel kadrosuyla öne çıkmakta, kalitenin adresi olarak lokasyonunda fark yaratmaktadır. Yılların bilgi birikimi ve deneyimine sahip olan firmamız, ortaya çıkan oto kurtarma yeniliklerini yakından takip etmekte, en hızlı biçimde sistemine entegre etmeyi başarmaktadır.

Firma olarak İzmir yol yardım sektöründe müşterilerimizle oluşturduğumuz karşılıklı güvene sadık kalma gayretindeyiz. En doğru zamanda en doğru yerde bulunarak alanımızda fark yaratarak ihtiyaç sahiplerinin çözüm ortağı olma gayretindeyiz. Sahip olduğumuz araçlarımızın her biri özel olarak hazırlanmış, yol yardım hizmeti için düzenlenmiştir. Modern tasarımı ile her türlü araç için hizmet verilmektedir.

Gül Oto Kurtarıcı olarak alanında uzman, yetişmiş ve dinamik bir kadro ile yolumuza devam ediyoruz. Uzman kadromuz sektörde meydana gelen gelişmeleri yakından takip ederek yasal mevzuatlar dahil en son yenilikleri kolayca uygulamalarına dahil edebilmektedirler. Müşteri merkezli çalışmalarımızda memnuniyet düzeyini en üst seviyede tutmak için çalışıyoruz. İhtiyaçları doğru analiz ederek en kesin şekilde çözüme kavuşturuyor, kusursuz çözümler üreterek yol yardım hizmeti sunuyoruz.

Aracınız arızalandığında, herhangi bir sebeple yolda kaldığınızda ya da bir kazaya karıştığınızda en yakın yol yardım firması olarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. 7 gün, 24 saat kesintisiz hizmet talep edebilirsiniz. Bir telefon mesafesinde bulunuyor, pratik çözümler üretiyoruz. En hızlı şekilde konumunuza ulaşarak araçlarınızı istediğiniz yere taşıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR