• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güldenin Ev Yemekleri

Adres :

General Şükrü Kanatlı Mah Atatürk Cad No 110 Yeni Müftülük Arkası Eski İmam Hatip Karşısı Antakya Hatay Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülden Ünsaldı

E-Posta Adresi :

guldenunsaldi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 252 33 17

Whatsapp 2:

0 (534) 951 87 40

Whatsapp 3:

0 (541) 252 33 17

Gıda sektöründe her geçen yıl, firmamız gibi özel hizmetler veren ve ürünler oluşturan firmalar için önemli bir katkı sağlamaktadır. Bizde firma olarak yılların bize vermiş olduğu tecrübe sayesinde her geçen gün daha iyi üretimler gerçekleştirerek sektörümüze yön veren firmalardan biri oluyoruz. Bu kalitemizi ispatlayan esas nokta ise müşterilerimizin bize sağlamış olduğu güven ve firmamıza olan inançlarıdır. Bu sayede sektörel anlamda oluşturduğumuz değer ürünlerimizin kalitesinde ortaya çıkarak bizim için bir gurur kaynağı oluşturmaktadır.

Sektörümüzde yüksek önem arz eden hijyen ve sağlık firmanız içinde en önemli noktada bulunmaktadır. Güldenin Ev Yemekleri firması olarak üretimlerimizde çalışan personellerimizin tamamen bir ustalığa sahip olması ve en iyi üretimleri gerçekleştirmesi için tüm eğitim çalışmaları, staj çalışmaları ve gerekli güvenlik önlemlerini tam kapasite olarak gerçekleştiriyoruz.

Firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerde hem yüksek kalitenin elde edilmesi hem de sektörün en uygun fiyatları ile işlem gerçekleştirilmesi için doğru bir analiz çalışması gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR