• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güler Özel Opel Servisi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Suat Erdoğan

HAKKIMIZDA
BAKIM ONARIM
Güler Opel , aracınızın bakım ve onarımına da önem verir. Son derece profesyonel servis ekip ve teknisyenlerimiz, Opel ve Chevrolet marka aracınızın performansı ve güvenli bir sürüş sağlamasının yanında, ikinci el değerini de en üst düzeyde korumanıza yardımcı olurlar. Güler Opel, aracınızın her parçasını yakından tanıyan uzman kişilerce verilen profesyonel hizmet ve kaliteli orijinal yedek parçalar sayesinde, ödediğiniz ücretin karşılığını alacağınıza emin olabilirsiniz.
Periyodik Bakım
Periyodik bakım, küçük sorunların büyüyerek, yüksek maliyetli sorunlara dönüşmesini önler. Böylece hem sizi hem de aracınızı korumaya yardımcı olur. Güler Opel’in sunduğu üstün kaliteli bakım hizmetleri sayesinde garanti kapsamındaki haklarınızın yanı sıra aracınızın ikinci el değeri de korunmuş olur. Güler Opel’in üstün kaliteli bakım hizmetleriyle birlikte aşağıdaki konularda ayrıntılı bilgi alma imkanınız da olacaktır:
Rekabetçi ürün ve hizmet teklifleri
Hızlı ve sorunsuz randevu sistemi
Belirlenen bakım için net fiyat
Size en uygun zamanda araç teslimatı
Fatura ve yapılan bakım işlemleri
SERVİS
Güler Opel’de gerek periyodik bakımlar, gerekse onarım ve hizmetlerin tümü konusunda uzman bir kadro ve en gelişmiş teknoloji eşliğinde, son teknolojik cihaz ve sistemlerin kullanıldığı servisimize müşteri araçları randevulu veya randevusuz kabul edilir.
Aracınızın bakımı sadece periodik servislerle kısıtlı olmamalı, Güler Opel müşterilerine bakım, garanti konularında her zaman yardım ederek aracınızın performansını arttırır. Arabanızın en iyi şekilde görülmesi ve değerini koruması için Güler Opel’i bugün ziyaret edin ve tüm Opel araç bakım ürünlerini inceleyin. Arabanızın bakımını yapın bunun karşılığını verecektir.
En son teknolojik cihazlarla donatılmış deneyimli personelimiz aracınızın tüm kontrolleri yapıldıktan sonra size güvenle teslim eder. Aracınıza kendi aracımız gibi düşünerek her türlü bakım ve onarımı yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim temel ilkemizdir.
KAPORTA & BOYA
Profesyonel ekipman ve uzman kadrosuyla hasarlı otomobiller dahil ilk günkü özenli haline geri döndürülebilmekte, her model için ayrı jigler kullanılarak milimetrik ayrıntılarda düzeltmeler yapılabilmektedir. Aracınızı orijinal görünümüne kavuşturmak bizim işimiz.
Sıb teknoloji boya fırını ile hizmet veren Güler Opel işlemlerin tüm aşamaları pozitif basınçlı, ısı, neme rentilasyon yönünde klimatize edilmiş özel kabinlerde uygulanmaktadır.
MEKANİK
Otomobilin sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi ve işlevini gerçekleştirebilmesi için sadece motor kısmında değil, fren balatalarından lastik süspansiyonuna kadar birçok mekanik oluşum bulunmaktadır. Bunların çoğunun da birbirlerine bağlı olarak görev yapması da aracın işleyiş olarak tamamen bir bütünlük içerisinde olduğunu ve bu yüzden en ufak bir parçasına dahi büyük zararlar vermeden dikkat ederek olacak bir sorun karşısında hemen müdahale edilmesini sağlamamız gerekir. Aracın hareket etmesini sağlayan temel iskelet de bu mekanik sistem içerisinde yer aldığı için genellikle bu sistemin içindeki işleyişlere aracın yürüyeni de denmektedir.
Önemini belirttiğimiz otomobil mekanik sisteminin alt kategorilerine yani parçalarına bakacak olursak karşımıza çok yoğun bir liste ve bunlara bağlı yapılacak birçok işlem çıkar. Genel olarak belli bir sıraya bakmaksızın örneklerini sayacağımız oto mekanik parçaları ve işlemlerini verecek olursak : Porya rulman değişimi, defransiyel düzeltme ve kaynağı, muhtelif civata çıkarma, şaft kafası onarımı ve ıstavroz değişimi, aks düzeltme, aks uzatma ve kısaltma, fren sistemleri parça onarım ve yenileme, şarj dinamosu ve marş motoru mekanik parçalarının onarımı, gerektiğinde araç üzerinde modifiye, motorun yan parçalarıyla ilgili işlemler, rot işlemleri, yağ filtreleri, pompa ve filtreler, bujiler, vites kutusu ve tamiri, yakıt enjeksiyonu, subap ayarları, fren balataları işlemleri, debriyaj balata ve ayarları, kayışlar, cam-kilit işleri, vantilatör kayışı, civatalar gibi birçok mekanik parçayı Güler Opel servisi olarak özel eğitilmiş uzman personelimizde birebir garantili değiştirmekte ve en moden tekniklerle ve elektronik cihazlarla kontrolününde hizmetini vermekteyiz. Güler opel servisinde, aracınız ilk günkü gibi olması için tüm yedek parçalar orijinal kullanılır.
ELEKTRİK & ELEKTRONİK
Araç iç ve dış aydınlatma
Motor tesisat onarım ve revizyon
Sfarter alternatör revizyon
Park sensörü
Xenon far medifiye kitleri (cenmax-mtech)
Sis lambası seti (orjinal)
Alarm (cenmax /space marka)
Kokpit (araç içi ışıklandırmada renk değişimi)
-Örneğin audi gibi kırmızı,honda accord gibi buz mavisi, passat moru gibi renklere çevirme.
Klima sistem, tesisat, tamir, gaz dolumu
Korna güçlendirme
Motor beyin tamiri
Abs beyin tamiri
Yol bilgisayarı (board computer) tamiri
Elektronik klima tamiri
Araç içi elektronik kontrol üniteleri tamiri
Elektronik araç arızaları teşhis ve diagnozu
Araç genel elektronik aksam onarımı
Airbag sistemleri
Vt cup-cd çalar tamiri
1.7 dizel opel pompa beyni çıkma ve tamiri
Yeni 2.el motor ve diğer beyinler
İşlemleri tecrübeli ekipmanlarca garantili olarak yapılmaktadır.
YEDEK PARÇA & AKSESUAR
Depolarımızdaki parçalar esas itibariyle orijinal ithal ve orijinal parça kalitesinde imal ettirilen yan sanayi yedek parçalar olarak ikiye ayrılır.
Tamamiyle güler opel güvencesi altında müşterilerilerimizle eş güdümlü hareket ederek ve her aşamada onları bilgilendirerek, gerek bizim tavsiyemiz gerekse sizlerin tercihleri doğrultusunda aracınız için en sağlıklı yedek parçaya karar verilir.
Güler Opel değiştirdiği her yedek parçayı garanti altına alarak aracınızın ömrünü uzatır. Unutmayın siz Güler Opel müdavimlerinin kazanç, huzur ve güvenliği bizim mutluluğumuz olacaktır.
YOL YARDIMI
Kaliteli ve benzersiz hizmetleriyle koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine öncelikli ilke edinen Güler Opel Yol yardımıya yolculuğunuz esnasında olası bir arıza durumuyla karşılaşan müşterilerine zaman kaybetmeden 7/24 yol yardım ile hep yanında
Yol kenarı yardım hizmeti
Aracınız arıza nedeniyle hareketsiz kaldığında, Güler Opel yol yardımı ile ihtiyacınız olan hizmeti uzman ekibi ile hic zaman kaybetmeden yerinde alır ve yola güvenle devam etmeniz saglanır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR