• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Gülkan Ticaret

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Kalyoncu

Sunmakta olduğu kaliteli ve güvenilir hizmetten ötürü müşterisinin hem güvenini hem de takdirini kazanmayı başarmış olan Gülkan Ticaret resimli firmamız birmilyonnokta.com üyesi olmuştur. Bu birliktelikten gurur duyan ve hizmetini daha da büyüterek müşterisine sunan firmamız, her hizmetinde adeta kalitesini konuşturuyor. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan firmamız, müşteri memnuniyetine son derece önem veriyor ve müşteri memnuniyetini sağlamak için canla başla çalışıyor. Firmamız deneyimli çalışkan ve azimli çalışan kadrosu ile birlikte müşterisine en iyi hizmeti sunabilmek için büyük bir çaba sarf ediyor.

Sakarya oto yedek parça, hem araç tamiri hem de yedek parça satışı hizmeti sunmaktadır. Oldukça kaliteli ve uzun ömürlü parçalar satarak müşterisinin ihtiyacına tek seferde cevap olmayı hedefleyen firmamız aynı zamanda son derece uygun fiyata hizmet sunmaktadır. Bir defa tamir ettiğimiz bir aracın bir daha arıza vermediğini iddia ediyor ve sizleri de bu iddiayı deneyimlemeye davet ediyoruz. Eşi benzeri olmayan hizmeti ile firmamız sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır. Dilediğiniz zaman gönül rahatlığı ile aracınızı getirip bizlere emanet edebilirsiniz. Kaliteli ve çözüm odaklı bir tamir hizmetinden sonra aracınızı gönlünüzce kullanabilir ve sorunlardan uzak yaşayabilirsiniz.

Yedi yirmi dört hizmetinizde olan firmamıza iletişim numarası üzerinden arayarak anında ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra firmamız sosyal medya hesapları üzerinden de hizmet sunmakta ve iletişime geçenlere cevap olmaktadır.

BENZER FİRMALAR