• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Gülten's Güzellik Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gülten Ünlüçoban

  • firma instagram

Birmilyonnokta.com üyesi Gülten's Güzellik Merkezi olarak sizlere kişisel bakım alanında hizmet vermekteyiz. Son yıllarda giderek artan kişisel bakım ve güzelliğe yönelik ilgi dolayısıyla en makul tercih olmaya çalışıyoruz. Deneyimli alt yapımız sizlerin en memnun kalacağınız hizmeti almanız için seferberdir. Her türlü kişisel bakım hizmetini sağlamaktayız. Bu sektörde en önemli unsur memnuniyet ve kaliteli hizmet ilkeleridir. Bizler bu odak noktasına binaen hizmetimizi sağlıyoruz. Giderek artan bir müşteri kitlemizin olması işimizi ne kadar ciddi bir şekilde yaptığımızın göstergesidir.

Kayseri güzellik merkezi sektörünün öncü firmalarından biriyiz. Sektörde yeniliklerden korkmayan ve kaliteyi öncelik olarak bilen bir firma olarak biliniyoruz. Kişisel bakım ve güzellik alanında en modern ve teknolojik yöntemleri kullanmaktayız. Teknolojik ekipmanlarımız sayesinde almak istediğiniz bakımı daha az seans uygulaması yaparak daha hızlı alacaksınız. Bu sayede en çabuk şekilde istediğiniz görünüme kavuşabileceksiniz.

Saç bakım gibi titiz çalışma gerektiren bir konuda uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Bakım veya onarım veya tasarım fark etmez saçlarınızı dilediğiniz gibi şekillendiriyoruz. Lazer epilasyonda sektörün önde gelen firmalarından biriyiz. Özellikle cilt bakımı alanında bize rahatlıkla güvenebilirsiniz. Bölgesel incelme problemlerine ve lekelere çözüm sunmaktayız. Manikür pedikür ve kalıcı tırnak renklendirmesi alanında uzmanız. Kalıcı makyaj uygulamaları konusunda hizmet vermekteyiz. Dudak renklendirmesi de bu hizmetlerden sadece biridir. Güzellik merkezimizde her türlü işlemi gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR