• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Günay Besicilik Adaklık Kurbanlık

firma adresi

Adres :

Manisa Saruhanlı Pınarbaşı Köyü Manisa » Saruhanlı
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Günay
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (544) 260 51 15

  • firma fb

Günay Besicilik Adaklık Kurbanlık adlı firmamız birmilyonnokta sitesine üyedir. Uzun yıllardır sürdürdüğümüz hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin her türlü beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamaya gayret ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetlerine odaklı sürdürdüğümüz hizmetlerimizden elde ettiğimiz başarılar sayesinde geniş kitlelere ulaşıyoruz. Bizler firma olarak sürdürdüğümüz hizmetlerimizle birden fazla müşterimizin memnuniyetini kazanarak başarılı işlere imza atmaya devam ediyoruz. En iyi alanlarda hayvanlarımızı yetiştirerek sağlıklı bir şekilde müşterilerimize sunuyoruz. Her müşterimizi özenle karşılayıp, en iyi şekilde hizmetlerimizi sağlayarak tüm beklentileri karşılayabiliyoruz.

Manisa hayvancılık sektöründe faaliyetlerde bulunan firmamız sektör içerisinde en iyisi olmaya devam ediyor. Firma olarak müşterilerimizin memnuniyetlerini göz önünde tutarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize kurbanlık kesimi, parçalama işlemi, yerinde kesim, şükür kurbanlığı, nafile kurbanlık, akika kurban, adaklık kurban olmak üzere her hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sağlayarak beklentileri karşılıyoruz. Titizlikle sürdürdüğümüz hizmetlerimizden elde ettiğimiz başarılı sonuçlar sayesinde geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyoruz.

Bizler firma olarak sunduğumuz hizmetlerimizi en uygun fiyatlar üzerinden sağlayarak bütçelerine uygun çalışmalar yapıyoruz. Hizmetlerimizi titizlikler sürdürerek sektör içerisinde önde gelen firmalardan olmaya devam ediyoruz. Başarılı işlere imza atan firmamız kaliteyi en üst düzeyde sağlayarak memnuniyetlerini kazanıyoruz. Sizlerde adaklık kurbanlık için hizmetlerimizden güvenle yararlanabilir ve hizmetlerimizden memnuniyetler elde edebilirsiniz. Hizmetlerimiz için bizlere istediğiniz zaman ulaşabilir ve detaylı bilgiler alabilirsiniz. Bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR