• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güneşler Çelik Çatı Metal Çelik İnşaat

Adres :

Hacıyusuf Mescit Mahallesi Rical Sokak No: 3 Selçuklu Konya Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

İzzet Güneş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

guneslercati@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 645 54 05

Whatsapp 2:

0 (538) 645 54 05
Güneşler Çelik Çatı
ŞİRKET PROFİLİ
Firmamız 2000 yıllarında İzzet GÜNEŞ tarafından kurulmuş ve faliyetlerine başlamıştır. Firmamız çelik çatı kaplama ve korkuluk sektöründe bulunduğumuz il (Konya) ve türkiyenin her iline hizmet vermektedir. Kuruluşumuzdan bu yana müşterilerimize çelik yapının önemini ve kalitesini vurgulayarak sertifialı profesyonel ekiplerimizle Projelerimizde belirttiğimiz her detaya uyarak projeye uygun bir şekilde hizmet sunuyoruz.
MİSYONUMUZ
Çelik çatı ve kaplama işlerinde, besi çardakları, yem depoları, fabrika binaları, çelik köprüler, mezarlık, yol, dere ve kanalların korkuluk vb. işlerin standartlara uygun imalatını yapmaktayız.
VİZYONUMUZ
Müşterilerimize kaliteli çözümler üretebilmek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ileri teknolojilere sahip, sertifikalı çalışanlarla ekipler kurup tüm taleplere hızlı cevap vermek.
Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR