• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Günyeli Grup

Adres :

- İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Günyeli

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 689 93 44

Whatsapp 2:

0 (541) 689 93 44

Teknolojinin önde gelen sektörlerinden biri olarak hizmet veren Günyeli Grup firması olarak karşınızdayız ve birmilyonnokta.com üyeliği dahilinde verdiğimiz hizmette her zaman iddialıyız. Perspektifi geniş olan bu sektörde sadece rutin emekler vermenin yeterli olmadığının farkındayız. Bu rutinin, tekdüzeliğin dışına çıkmak adına daha da fazla özverili olmak zorundayız, bunun oldukça bilincindeyiz. Bilinçli bir ilerleyişin bizi olmak istediğimiz noktalara getireceğinden ise eminiz. Bunu sadece bizim emeklerimizle değil, sizlerin de yardımlarıyla olacağını biliyoruz.

İstanbul tesisat bakım onarım alanında verdiğimiz hizmetler geniş olmakla beraber, bu çeşitliliğin altından kalkmaz kesinlikle kolay değil. Bu çeşitliliğin yanında, alanında uzman ve güvenilir bir ekip kurmak da hiç kolay değil. Ancak biz bu aşamaları çoktan aştık. Gerekli, doğru adımları attık, atıyoruz. Her halükarda sizlerden bunun karşılığını alacağımızdan oldukça eminiz. Sizlerin yapması gereken şey ise almak istediğiniz hizmet hakkında öncelikle bizden detaylı bilgiler almak, fikir edinmektir. Bunu yapmak oldukça basit, hemen telefon numaramızla anında iletişime geçebilirsiniz.

Güvenlik kamera sistemleri, petek temizleme, elektrik tesisat işleri, plan proje işleri, beyaz eşya teknik servisi gibi daha saymakla bitiremeyeceğimiz oldukça fazla hizmetimiz olduğu bir gerçektir. Odaklandığımız bu alanın sizlere büyük fayda sağlayacağını biliyor ve ona göre hareket ediyoruz. Ne ekersen onu biçersin mantığıyla nereden yürüdüğümüzü ve nasıl yürüyeceğimizi rahat bir şekilde kestirebiliyoruz. Kaliteli hizmetimizden faydalanmak sizin ellerinizde, bu hizmeti sağlamak ise bizim elimizde.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR