• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güven Çelik Hasır Panel Çit Sis. Ltd Şti.

Adres :

Atikop Toptancılar Carşısı 6/ Blok No: 24seyhan / Adana Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuncay İnce

E-Posta Adresi :

tuncaynce1@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 969 71 19

ESTETİK "GÜVEN"E KAVUŞTU

Güven Panel Çit Sistemleri,çevre güvenlik çit sistemlerinde yüksek kaliteli ve zamanında kesin çözümler sunmak üzere tamamı yerli sermaye ile kurulmuştur. Adapazarı'nda 6.000 m2 kapalı alanda gelişmiş teknolojik makinelerle entegre yapıda üretim yapmakta olanGüven;çevre dostu fabrikasında çekme, doğrultma kesme, punta kaynak, otomatik panel hattı, galvaniz tel kaplama ve boyama gibi ürün kalitesi ve standardı ile ilgili tüm işlemleri kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Güvenfabrikasında seksen altı takım arkadaşıyla birlikte her türlü müşteri ihtiyacına uygun çözümler üretilmektedir. Misyonumuz içerisinde gittikçe artan ithal mal akımına karşın kaliteli ve üstün hizmetle ürün sunarak ihracat yapmak ve bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

ESTETİK "GÜVEN"LE BULUŞTU

Sektörde ilk TSE'li ürün sunanGüven,son dönemde Satış ve Pazarlama ağını genişletmiş başta İstanbul, İzmir, Ankara, Adana'da depo ve bölge satış temsilcilikleri açmış, dağıtım kanalında pek çok toptancı ve uygulamacı firma ile tüm illerimizde bayilikler vasıtasıyla mal ve hizmet sunma kabiliyetine sahip olmuştur. Özellikle Balkanlar ve Türk Cumhuriyetlerinde anahtar teslim projelere imza atmış olanGüvenaynı zamanda Bulgaristan'daGüven Fencemarkasıyla Varna'daki satış ofisinden mal ve hizmet sunmaktadır.

Tüm inşaat, toplu konut, bireysel inşaatlar, havaalanı, oyun parkları, spor kompleksleri, askeri savunma sanayi, tarım ve hayvancılık sektörleri gibi her alanın korunmasında başarılı uygulama ekipleriyle fiziksel çözümleriGÜVENismi ve kalitesiyle sunmaktadır

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR