• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güven Tarım Makina Ve Sulama Sistemleri

Adres :

Orta Mahallesi Menderes Bulvarı No: 5 / 2( Savranoğlu Petrol Yanı ) Denizli » Tavas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Kenez - Bilal Taner

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 062 86 80

Denizli ili Tavas ilçesinde hizmet veren Güven Tarım Makina ve Sulama Sistemleri olarak sunduğumuz hizmetin insanlık için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Çiftçilerimiz bu ülkenin en önemli çalışanlarından bir tanesidir. Sofralarımız da bulunan çoğu gıda çiftçilerimiz sayesinde elde edilmektedir. Çiftçilik gerçekten çok emek isteyen ve çok zorlu bir meslektir. Bu mesleği sergilerken kullanılan araç ve gereçler mesleğin zorluğundan ötürü sürekli olarak arıza verebilmektedir. Biz bu konuda çiftçilerimize çok büyük yardım sergileyerek onlara destek olmaktayız. Çiftçilerimizin arızalının araç ve gereçlerini tamir etme veya onlara yeni son teknoloji araç ve gereçlerin satım işlemini yapmaktayız.

Çiftçilerimizin ekip biçtikleri tarlalarını sürekli olarak sulamaları gerekmektedir. Tarlalara, bahçelere kurduğumuz son derece kaliteli olan sulama sistemleri ile bir besinin ne kadar suya ihtiyacını olduğunu büyük bir araştırma sonucu tespit ederek kurduğumuz sistemi ona göre ayarlamak suretiyle tarlaya, bahçeye ekilmiş olan ürünün, gıdanın ne fazla ne de eksik su almasının önüne geçmiş oluyoruz. Tam olarak ne kadar sulanması gerekiyorsa o şekilde ayarlayarak gıdanın çok daha sağlıklı bir şekilde yetişmesini sağlıyoruz. Bu sayede insanlarımıza organik ve tam anlamıyla yetişmiş ürünler ulaşmasını sağlıyor.

Denizli tarım makine sektörü denildiği zaman en kaliteli ve işin içinde olarak çok daha tecrübeli ve deneyimli bir işletme olarak sizlere sunduğumuz hizmetten çok mutlu olmaktayız. Tarım işinde en önemli olan tecrübe ve deneyimdir. Bizim işletmemizde bu özellikler en üst seviyede yer almaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR