• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hacıalioğlu Çiğköfte

Adres :

Fazıl Ahmet Paşa Mah. 107. Sokak No: 22 Çarşı Avm Karşısı Vezirköprü Samsun Samsun » Vezirköprü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Sezer - Semra Sezer

E-Posta Adresi :

hamitsezer123@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 486 99 98

Whatsapp 2:

0 (541) 660 95 55

Hacıalioğlu Çiğköfte olarak yıllardır lezzetimize lezzet katarak bu sektörde emin adımlarla ilerlemekteyiz. Yılların deneyimi ve tecrübesiyle çiğköfte sektöründe oluşan konumumuz doğru bir şekilde ilerlediğimizin göstergesidir. Anadolu mutfağımızın vazgeçilmez lezzetini son derece hijyenik şartlarda üretmekteyiz. Özenle ve hijyenle ürettiğimiz bu eşsiz lezzeti siz değerli müşterilerimize sunmaktan dolayı büyük bir keyif almaktayız. Lezzetimizi ve hizmetimizi tercih eden müşterilerimizin desteğiyle her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşmaktayız.

Eşsiz lezzetimizi sizlere sunarken sağlık ve hijyen konularına son derece önem vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin sağlığı için tüm çalışanlarımıza, hijyen koşullarını benimseterek ve bunun için gerekli eğitimleri vererek işe başlatmaktayız. Çiğköftemizdeki lezzet üstünlüğünü, doğal besin kaynaklarını bir araya getirerek ortaya çıkarmaktayız. Yemeye doyamayacağınız bir lezzeti sizlere sunduğumuz için sektörde ki başarımız her geçen gün daha da artmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve müşterilerimizin damak tadına uygun lezzetleri sunmak için her zaman son derece kaliteli ve lezzetli malzemeler kullanmaktayız. Lezzetimizi oluştururken dikkat ettiğimiz hususlarla müşteri memnuniyetini tatmin ettiğimiz gibi, firmamıza her zaman güven duyabileceklerini sağlıyoruz.

Samsun çiğköfte olarak sektörde verdiğimiz hizmet ve eşsiz lezzetle 7’den 70’e tüm müşterilerimizin damak tadına hitap etmekteyiz. Eşsiz lezzetimizden kendinizi mahrum etmemenizi tavsiye ediyoruz. Tadına vardığınızda çiğköftemizdeki lezzetin bağımlısı olacağınıza ve aynı tadı tekrar almak isteyeceğinize eminiz. Bu eşsiz lezzetin farkına varabilmeniz için bir kere tatmanız yeterli olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR