• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hacıalioğlu Çiğköfte

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çağrı Çavdar-hakan Çavdar

Hacıalioğlu Çiğköfte olarak osmaneli çiğköfte salonu, osmaneli çiğköfte siparişi, osmaneli kilo ile çiğköfte siparişi, osmaneli dürüm çiğköfte siparişi, osmaneli fıstıklı irmik tatlısı siparişi, osmaneli günlük taze çiğköfte siparişi, osmaneli porsiyon çiğköfte siparişi, osmaneli çiğköfte salonları, osmaneli en iyi çiğköfteci, osmaneli gano excel üyelik, osmaneli gano excel iş fırsatı, osmaneli gano excel satış temsilcisi, osmaneli gano excel satış danışmanı, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Sizlere sunmuş olduğumuz imkânlara bakarsak kısaca şunları söyleyebiliriz: kurulduğumuz dönemden bugüne müşteri haklılığı kapsamında en iyi hizmeti sunarak ve en iyi çalışanları seçerek güler yüzlü davranışlarımız ve uygun fiyatlarda vermiş olduğumuz hizmet her zaman misyonumuz olmuştur. İş hayatında ayakta kalabilmeyi ve zorlu şartları geçerken hem çalışanlarının hem de müşterilerinin memnuniyetini sağlamak her firmanın harcı değildir. Bizler en iyi çalışma ortamlarını sağlarken müşterinin de mutluluğunu gözetmekteyiz.

Hacıalioğlu Çiğköfte firması olarak bizler kurulduğumuz dönemde küçük birer firma olsak da gelmiş olduğumuz bu evrede kendi değerlerimizi kaybetmende ve hedeflerimiz doğrultusunda ilerlediğimizi ve bunun en açık delili de sizlerin sevgisi ve beğenisini kazandığımızı göstererek ifade edebiliriz. Sadece Bilecik şehirlerinde değil bütün ülkeye açılma inancımız sayesinde sunmuş olduğumuz hizmetten büyük zevk alıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR