• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hafik Gölü Sosyal Tesisleri Restorant

Adres :

Koç Mahallesi Hafik Sivas Sivas » Hafik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Öztürk

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (507) 612 65 65

Whatsapp 2:

0 (507) 612 65 65

Sivas içerisinde hizmet veren firmamız Hafik Gölü Sosyal Tesisleri Restoran birbirinden farklı çeşitleri ile sizlere kaliteli ve lezzetli yemek yemenin keyfini sunacaktır. Alanında uzman kişiler tarafından ideal bir mekânda konumlandırılmış olan restoranımız en taze, en lezzetli malzemeler ile sizlere eşsiz bir yemek sunumu gerçekleştirmektedir. Restoranımız içerisinde balık, kaz kavurma, adana kebap vb. menülerimiz mevcuttur. En lezzetli ve en taze balığı yemek için Sivas restaurant arıyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz.

Bir restaurant olarak, restaurant olmaktan daha fazlasını yaşatmak adına kayık binilecek yerimi, mesire alanımız, açık piknik alanımız, gezilecek alanlarımız, doğum günü organizasyonlarımız, nişan-söz organizasyon alanlarımız ve toplu yemekleriniz alanlarımız mevcuttur. Sizde Sivas içerisinde hem eğlenceli hem de lezzetli yemek servisinin bulunduğu bir restaurant arıyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Bu alanlar sayesinde sizleri eğlence ile de kavuşturmuş oluyoruz. Sahip olduğumuz imkânlar dâhilinde en modern ve en teknolojik hizmeti size sunuyoruz.

Gerek toplu gerekse ailecek geleceğiniz günler için bizlere rezervasyon bilgisi verebilirsiniz. Bilginizi aldıktan sonra sizler için sunum alanı oluşturuyor ve eğer özel bir gece ise de masa ve sandalyeler ile en güzel görsel alanı oluşturarak sizlerin memnun olmanızı sağlıyoruz. Firmamız bu alanda geniş bir mekâna ve geniş bir müşteri potansiyeline sahip olduğundan dolayı piyasayı yönlendiren mekânlar arasında yer almaktadır. İletişim bilgilerimiz üzerinden adresimizi öğrenebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR